Forum radi neradi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Šta je to s forumom u zadnje vrijeme mal mi radi mal ne evo sad radi a kad neradi onda mi bude onaj stari izgled i piše da sam sam na forumu i uopće nisu ovi tu postovi,
Posto sam tamo i shvatio da nije sam meni tako i bloodspilleru je isto to i tak ima ih više šta je to?
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Meni koliko zasad vidim radi sve osim ovoga kad kliknem na bilo čiji nick da vidim profil korisnika npr. hoću da nađem svoje zadnje postove i onda kad čim kliknem izbaci mi database error:


Database error The Marihuana Društvo database has encountered a problem. Please try the following:
  • Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
  • Open the forums.vutra.org home page, then try to open another page.
  • Click the Back button to try another link.
The forums.vutra.org forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.
We apologise for any inconvenience.


Samo ne kontam šta je ovdje uopće novo , osim malo promjene u bojama.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
meni kad forum ne radi onda mi se prikaže forum kakav je bio prije 2 mj no palo mi je nešto na pamet što mi je rješilo problem a to je proxy server . Naime kad se spajam na vutru preko proxy servera onda imam novu verziju a kad ne koristim onda sj. verziju
ukratko :vb_kez:
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ja uopce nemogu vidjet profil nekoga clana, kliknem na ime ili zelim pogledati nesta drugo...pise mi DATABASE EROR...jel radite nesta sa profilima na forumu ili se nesta samo od sebe pomjesalo ?ili je nesta savim drugo eheh...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
To sam ja rekao genjo-u ali ako si voljan, možeš da napraviš. Znači:

infraction.gif

multiquote_off.gif i

multiquote_on.gif

Sve istih dimenzija (68x22 px) a multiquote_on i _off da budu iste (piše multiquote na njima) samo multiquote_on nekako da svetli :)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
infractiontq0.gif
multiquoteoffda8.gif
multiquoteonky6.gif


Evo ga, valja je dobro...

edit: nikako da pogodim stil... cek da ih malo podebljam