Fosfor (P) i Kalij (K)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
ma bojim se da ni ti nisi dobro pročitao moja pitanja, al dobro, svejedno hvala na trudu. jel pod tim koštanim brašnom opet misliš na proizvod pod imenom kostovit? kostovit se više ne radi od koštanog brašna! a biljke su mi već u cvjetanju, dok ja odem bit će skoro u trećem tjednu. pošto se radi o krutom gnojivu koje je uvijek sporijeg djelovanja od tekućeg, to je onda opet oko četvrtog, petog tjedna cvjetanja, dakle taman faza kad im treba malo više fosfora.
čini mi se dobar ovaj tvoj recept, ali me samo jebe ovo koštano brašno, a upravo ono mi je bitno kao izvor fosfora
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ajde slušaj malo i čitaj molim te kostovit ti se inače zove valpomin-kostovit i ima ga okolo i pravi se od koštanog brašna i pun je fosfora,kalija,kalcija i ostalih elemenata samo što su dodali miris vanilije i neka sranja i vitamine ali organika ti stoji,nemoj koristiti ljuske od jaja jer nisu baš dobre za biljke i neče ti biljke tu hranu uzimati!moj drugi izbor su ti žitarice,ima brate i krmne smjese koliko očeš,sve žitarice su ti pune fosfora i kalija a uostalom ako ti je tolka hića i ako si iz hr,javi mi se privatno za savjete pa ču ti objasniti gdje i šta da nabaviš pa si miran!pozz
 
16.07.2018
10
4
3
36
Za ljusku od jajeta definitivno dobar izvor kalija a usput napravio sam zamku za puteve okolo biljaka ljuske od jaja i ne mogu puzevi proci

Ovo si super napisao nije mi palo na pamet za zitarice,ako mozes objasniti proces el volim organski
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LupusHerbivor
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.