Foto Album Galerija - *BEZ KOMENTARA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34





na boxu mi je sada privremeno obicna žarulja,moram nabaciti neku neonku i da, stavio sam mali ventilator da imaju i malo hladnog zraka.
sta mislite vi,jel to dobro tako ili treba nesta mijenjati?sada za par dana cu ju morati premjestiti u vecu posudi i razdvojiti ih ,ali mislim da su OK. eto unaprijed hvala na odgovorima
 
28.08.2006
0
0
0
ajde i ja da postavim nesto.

zasadjeo 6 biljka .. 3x skunk #1, 2x sour jack, i jedna siptarka iz dilerovog paketa ;>
posle mesec dana sam ih pustio na cvetanje .. sve su bile oko 50cm dok je jedan skunk #1, koji me nervira od pocetka, imao 85cm .. nervira me iz razloga sto zbog njega moram stalno da dizem lampu i time ostale dobijaju manje svetla i kajem se sto mu nisam secnuo vrh na vreme .. i da .. nervira me sto nije razgranat kao ostali :lol:

evo na cvetanju su nekih 10 dana .. taj skunk koji me nervira je zenka, ostala dva skunka muzjaci, sour jack obe zenke ;> i siptarka zenka

da ne smaram vise, evo slika .. slikane telefonom pre neki dan ..

-----------------------------------------------------

U cosku levo albanka ispod nje skunk #1(muzjak koga sam malo ranije pustio na cvetanje, sad je pokojan) .. ove dve desno su sour jack.



U desnom cosku skunk #1 koji me nervira (sad je 1m visok) i ove dve sour jack opet ;>



isto kao i na prosloj slici samo iz drugog ugla ;>



opet ..



i samo jos jednom ;>

 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52

vrh jedne od stranskih grana pošto je ovo faza inetnzivnog rasta cveta-napuni se-mnogo se promenijo,ugojio u 5dana
fotka nastala17.10.2006
 
19.10.2006
0
0
0
evo krenuli momci ... gore su 6xPPP od nirvane a dole su 5x misty :) ovo je oko 24 sata nakon klijanja iz sjemenka tj stavljanja u zemlju ......

bogami rastu kao lude ....
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Pozdrav forumasi!
Vec dulje vrijeme lurkam ovaj forum, pa rekoh, red je da vam pokazem i sto sam ucinio :p

Da ne duljim, imam dvije biljke, a fotke slijede:



Biljka 1


Biljka 2


Slike su slikane danas, a biljke sam prebacio na fazu cvjetanja jucer.
Jel moze tko odrediti spol mozda?
ThanX!
 
19.10.2006
0
0
0
Dakle prva 24 h od klijanaj tj stavljanja u zemlju



i pet dana poslje



gore je 6xppp
dole je 6xmisty

recite mi kako vam se cini posto mi je ovo ipak prvi grow
 
19.10.2006
0
0
0
Dakle evo mojih ljubavi 10 dana nakon stavljanja u zemlju ...







nesto su mi malo pozutili rubovi listova na nekima ? jel to mozda da dignem malo neonke jos vise gore ? ili od cega bi to moglo biti ? (vidi se na prvoj slici)
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Jednu biljku (onu musku) sam odbacio, ostala mi jos jedna. Ajde me "obradujte" pa recite i da je ova musko :evil:
(na PM molim, da ne offtopicharimo)