Foto Album Galerija - *BEZ KOMENTARA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0

Ovo je moj Orange Bud (ili Orange Bud x ???). Mislim da je ovo 2 nedelja vegetacije ili malo vise. Moram da kazem da vec sada ima neki cudan miris. Do sada je bio pod neonkama ali za neki dan ide u mnogo bolji box, posudu od 8L i HPS+neonke. Pa cu postovati napredak.

@ Stoner
Sta je ono ? :shock: :shock: :shock:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Budući da je ovo moj prvi grow koji doduše pokušavam odraditi što bolje uz puno njege i žrtve mislim da je ovo tek neka sredina što dobra genetika može napraviti a evo i primjer

40 dan vegetacije White widow pod son-t agro + štedna 6400K
Prihrana Kristalit start

 
19.10.2006
0
0
0
Ali evo nakon unistavanja na prvom pokusaju ... (valjda) moram reci da sada ide bolje ...
evo nakon 10 dana na 12/12 vec uklonjena 3 muska ...
to izgleda ovako















dakle orange bud a ovi mali busholiki su jock horror ... i 2 domacice


kao sta se i vidi malo sam se igrao i sa podrezivanjem pa sada imam 1 koja iz korijena raste u 2 stabljike ...
imam jednu koja na 10 cm visine se grana na 3 dijela i jos par koje ljepo idu na 2 puta, uglavnom niti jedna nije uvenula zbog rezanja vrhova
gnjojio sam ih dva puta do sada sa 15 5 5 a i zemlja je vec obogacena hranom ... ako ima kakvih komentara ili prijedloga molim na pm :)
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
KONAČNO!

Ovako to izgleda nakon neznam i sam koliko...


Ovo su sličice jedne te iste...da se vidi kako je velika..prava Bonsai



Moglo bi to sve skupa biti taman za jednu spravicu..onako gram..haha
Inače,odrasla samo na dnevnom svjetlu...

PEACE!:sun2:
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
evo ih u petom tjednu cvetanja, prije 15 dana su dobile hps 400W son-t i sylvania hps 210W shx i moram rec da su se preporodile

i evo moje najdraze curice, malo sam je sisao i vezivao da mi bude ljepsa
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
'Malo' se udebljala od zadnjeg fotkanja...



strana koja je okrenuta prema prozoru..vide se žuti listovi,neki su već odstranjeni


I za kraj...malo izbliza..


PEACE!:maryjane: