Foto Album Galerija - *BEZ KOMENTARA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52



Ovaj topic nek bude namenjen prije svega fotkama nasih indoor biljki
i njihovom kratkom opisu-sorta, koji uslovi rasta, starost biljke prilikom cvetanja ...





NAPOMENA: Ova tema je samo za slike !,
svaka poruka koja ne sadrži sliku biti će izbrisana i korisnik će dobiti infraction.
(15 bodova)

Hvala
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ljudi imam problem... na ovoj najvecoj su mi poceli se susiti donji listovi... pocelo prvo ono sa vrhova listova i malo po malo sve žuæi bili, dok na kraju... evo slike:

Ovo je sve jedna biljka... a evo i drugih, mislim druge su u redu, samo ne znam sta je sa ovom???? a evo ostalih:

Evo vidi se ovdje isto... ova prva, sta li je muci???


Fakat bih volio znati zasto se ova prva pocela susiti, i ona je najveca (75cm) i bas se fino bila i razgranala i sve... sjebo sam se praaavo sviju mi :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jope

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
shotah6.jpg



NLX - 30 dana 12/12
nlxvk4.jpg


NLX - top shot, 30 dana 12/12
nlx2tf3.jpg


Cindirella99 x G-13, 30 dana 12/12
c99xg13pn2.jpg


Cindirella99 x G-13, 30 dana 12/12
c99xg132eg8.jpg



Btw sutra ide dolje velika biljka nepoznatog sjemena (nije domacica) pa ce uskoro biti i neke fotke budova na susenju :)
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Evo napokon moj prvi urod :) nisam bas zadovoljan jel budovi sad kad se suse nekako su skroz mekani i neznam kakvi ce biti ali znam da daju jako ugodan i lagani high jel smo danas zamotali jednu, ali s obzirom kolko shockova je ova biljka prezivjela super je... 5mj vegetacije na prozoru, razno razni fotoperiod shockovi, lomio sam ju, rezo vrh, ma nema sto joj nisam radio ;)

budovivelikavx8.jpg
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo neki aparatiæ nadjoh pa da iskoristim :)




Et' napreduju (da kucnem u drvo), ovu što kontah za 15-rak dana obrstiti, možda i prije bude gotova :) LOL, eh sad da iskoristim aparatiæ ovaj, da bolje slikam ovu što mi je sumnjiva malo... :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hehehe ko da sam znao, jer bukvalno ista je i ova moja :), doduse ona je bila na praaaavo dobrom mjestu, ali morao sam je prenijeti ovdje u stan, ipak sad na vikendici (ispod Treskavice) jebi ga hlaadno u jutro i navece (po noci mogu misliti...) pa zato da se ne bi sjebala, LOL za svaki slucaj....
Evo ona je sa najsvijetlijim listovima, ove ostale imaju praaaavo tamnije listove, nego ova...:)


Nju cu morati izvaditi iz "mase" da se fino vidi, kasnije dok jedan samo :joint: :), pa cu je fino slikati... Ona je ova naaajsvijetlija sto se vidi, sve ostale su tamnije, mislim listovi....
Jutros dok sam je prebacio, malo je samo "oklembesila" se, kad sam je "montiro" na mjesto, zalio fino, i pustio im "povjetarac" upalio svjetlo nakon 15-tak min i odmah se oporavila...mislim digla sve listove....inace super izgleda, da je nisam mogao jednostavno baciti...morao sam naci jos neko mjestasce za nju... :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo ove sto sam donio i "spasio" sa vikendice. Tamo su bile 7 dana u blatu dubine jedno 10-tak cm...dok nisam je ocistio i onda se sama pocela ispravljati, jednu sam davno prije donio i ona se u potpunosti oporavila, ali ova stvarno brzo, ne vjerovatno kako brzo dodje sebi, doduse i tamo je bila dva dana ociscena i sve, ali zima ipak navece i rano u jutro dok preko dana cijeli dan dok ima sunca ima i onaa...i pravo je na vrhu gusta, vidi se dole da je maaalo æelava, od posljediica, ali kao što rekoh, ipak meni zao baciti bilo koju biljku... ne bitno koliko ce uroda dati na kraju....i svaka me iznenadi :) LOL
evo slicice...


Evo vidi se i ventilator, koji sam "smlatio" sam, nekako napravio, hehehhe, nije da nemam da kupim, ali mrsko mi ici traziti, da znam tacno gdje ima i koliko je, nije problem, otisao bih ja, ali ovako hehehhe.... otisao na vikendicu i deda mi dao ventilator i ja ga montirao na neku daskicu i napravio iza da se moze na sloniti, ipak ovaj je ono taman, nije prejak, ono taman koliko treba, doduse jes' udaljen nekih 1m od biljaka, ali one se laganice njisu, hehehhe i sto je najbolje ide gore... mislim gore ih hladi....
Aaa namjerno sam "uhvatio" gdje sjedim da se vidi ustvari koliki kad usporedite :) LOL
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Evo kako mene žena doèeka kad doðem sa posla :)



Ovo je 27 dan cvjetanja... svjetlo je dosta loše, jer je slikano pod lampom bez blica.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: 11111987