Foto Album Galerija - *BEZ KOMENTARA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
doomer je napisao(la):
5 tjedana 12/12, sad je vec 6

Lijepo izgleda, svaka èast. Moja je isto toliko na cvjetanju i nema ni približno velike vrhove :( gdje li sam pogriješio...

Ovo je moj privremeni box :lol:



A ovo vrhiæ nakon 5 tjedana...

 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52


marina#1-stara 9-11 dana-sutra ide u malo veèu posudu

doomer@ to šta si napisao o stresu je istina,i sve više growera dolazi do zakljuèka da min 60- do70% od stresa zavisi dali èe biti muška ili ženska biljka,ostalo je genetika
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Btw: ja koristim samo te granule (bobice) i sve ok. Èak sam znao 50-tak ih prepoloviti i pomješati sa zemljom. Ispod je takodje jedan samo sloj granula, i što se tièe drenaže....extra, ako je puno vode, odmah proleti dole, jedino zalijevanje mora ici lagano i dugo, tj. malo po malo (ja tako radim) i to sa pumpicom...

Evo ovu sam danas cjepno, (moram je ponovo slikati :)) treæi sprat i ostalo fin prtuljak. Ovu biljku kontam rezati jedno 2-3 puta najmanje....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52


ovo nije topic za komentare-pa i dobronamerne...
u koliko imate, okaèite fotke svojih biljki inaèer potražite ili otvorite nov topic za svoj komentar...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52


sad je veè presadjena za cvetanje i ovaj vikend se pridružuje sestri Hindu-sad mi treba mudonja...
btw-našao se i tata
mali muškarac northern light/High Qality Seeds,seme kupljeno 2004 papreno jak
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
Sutra æe navršiti šesti tjedan cvjetanja. Ne znam bi li odrezao one požutjele listove :?:

Savjet je dobrodošao :)



evo i vrha... :D



prije tjedan dana sam ju slikao i postavio sliku na forum, pa se može dobro vidjeti koliko je napredovala :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo uslikah, hehehhe šega pravo ali et' :)


i evo sta je od nje ostalo (iako ima pored jos ista skoro, da se ne zbunite, (nju jos nisam...:) LOL)


Nadam se da se vidi... :) Pravo je šega je vidjeti majke mi :) heheh ono 180cm (visoko ba...) a pored isto imam jednu (istu, samo sto sam je cjepno jednom, tako da ima sad dva vrha, (vidi se, manji je :)).
Ova desno sto je skroooz, dao bio haveru, i on pojebo joj vrijeme, (par dana je to bilo samo....mislim da je drzao 13 - 14 sati, i ostatak noci provede pored TV-a koji je uvijek upaljen. Kad sam vidio da se ponovo "vraca" u vegetat. fazu, sjebo sam se.... odmah sam je prenio kod sebe i stavio sa svojima opet, (nikad vise ni jedna MOJA biljka nece ni kod kog biti!!!) sad sam im stavio na 11 sati (i vidi se da je "stala" sa rastom (digla se nekih 10-tak cm, sigurno), sad je to biljka isto smijesna. DOnji vrhovi skoro gotovi, vise od 60& smedji hedovi, a uz stablo nije jos, a vrh tek poceo da se formira...

Et' pa nek neko kaze kako nema veze hoce li biti 11, 12, ili 13 sati kad cvjeta (neko je napisao davno)...
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
Evo slika iz porodilista :D
Upitanju su Blueberry i White Widow od SPLIFF seeds-a,5 semenki u pakovanju BB 5 od pet a feminizirane WW 1 od 5 nikla sto bas i nije dobro ali sta je tu je ,kloniracemo...

 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo jedne druge biljèice :)


U pitanju je sve jedna biljka, koja je pola-pola bila (mislim na outdoor-indoor) Ubilo je vrijeme pravo, 14 dana skoro bila je u blatu 10-tak cm (blatnjava, i savijena skroooz) dok je nisam ja uzeo i malo je "izljeèio" :), sad je to pravo jaka biljka, (mislim na stablo) i ide u širinu skroooz. Neki dan sam je prebacio u naajveæu saksiju (5 ili vise L) i dodao joj još zemlje, i sad imam osjeæaj da je happy pravo. S obzirom na listove koji su pravo jaki, èvrsti, zdrave zelene boje (od dna do vrha) :) Inace je u 3-4 nedjelja cvjetanja

Pa sjeme sam dobio od lika, koji isto kao nešto uzgaja, i rekao mi da je ovo sjeme neka vrsta (rekao i on da ne zna taèno koja je) ali da je 80% Indica a 20% Sativa, eh haj ti sad taèno znaj... inaèe sam pušio ovu vuvu od koje je ovo sjeme i stvarno je dobra bila (dotle smo i došli do ove teme o sjemenu) i pošto je džaba mi dao, ja sam uzeo, naravno :) LOL
Samo bih htio napomenuoti, da ova biljka nije puno vegetirala (najviše mjesec dana) tada sam je prebacio na vikendicu gdje je rasla u brdu gdje je sunce stvarno od jutra do kraja dana, mjesto iznad vikendice, mala kao površina gdje moja baba i deda kao nešto lafo sade (krompir, kukuruz itd itd...) i tu sam ja prebacio i ovu biljku i tu je rasla super fino.
Bas je bila niska a zbunjasta, sve dok nije je grad (tuèa) sjebala sa kišom naravno... :(
Pošto nisam bio u vikendici tada, došao nakon nekog vremena, vidim sve "povaljano" kukuruz, cvijeæe od stare to sve popadalo sa saksijama dole (bukvalno uništeno sve :() i ja gore i nadjem ovu i još jednu. Ova je bila sigurno 7 dana savijena u blatu duboko oko 5-10cm (posto je brdo, tako se i bujica napravila i sve blato odozgo išlo preko nje dole (i ostalih naravno). Nju sam evo oporavio, super izgleda, debelo joj je stablo (najdeblje od svih ovih koje su rasle u indoor). Stavio sam je prvo bio u 3L saksiju, i prije nekih par dana prebacio je u veliku fakat saksiju (5L najmanje ako ne i više, mislim baš je velika), i sad super izgleda, i isto raste, ide više u širinu nego u visinu, a cvjeta veæ par nedjelja.
Evo uslikaæu nju samu sa webcam-om (uhar, neam sad trenutno aparatiæa :))
Evo nekih slika (sve ista biljka)



Eto, to je sad ta biljka (upravo uslikana :)) kao što rekoh, lik mi ovaj rekao što se tièe genetike, ali ja uvijek tako (rekla-kazala) ne vjerujem puno. Jedino kad se naruèi, pa ti stigne i onda si siguran šta uzgajaš, ovako samo nagaðaš više, i sve u podsvijesti ti je da nije možda ova, ili ona itd itd...
Imam upravo dvije koje su trebale biti iste (vrsta nepoznata, genetika Sativa više "prevaže", i istina, te dvije (još jednu sa rez'o i ništa što se tièe rasta nisam je smanjio, samo usporio) sad su one skoro moje visine. Prvo teško mi ih je držati uspravno, jer sekunda fali i onda se oklembbesi, fino je rodila nema šta i jedna i druga, samo što je razlika u sazrijevanju, ova što je stavljena kasnije, daje veæ neke znake (smeði laganice :)) dok ovoj samo "bujaju" budovi i nema ni jedne jedine smeðe dlake. Da napomenem samo da ova ista je najkasnije i pokazala (nakon 3 i nesto nedjelje spol) tj. procvjetala a stavljena prva (doduše malo se jebala ispoèetka sa svijetlom ali....)
Ako se neko sjeæa to je ona što joj je vrh ostao samo, ostalo sam obrstio :)) sušenje u mikrovalnoj i za 10 min imam vuvu za zapaliti (ovo kad nema stvarno nigdje se uzeti)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
Sorta Vulgaris Domesticus ;)
THC%: :shock:
Sativa High :lol:
Urod po biljci 15g :qchka:

Vegetativna faza cca 40 dana
Posuda - 3l
Okružje - balkon
Prihrana - Plantella "List" NPK 6/3/6 1 x 10dana
Svjetlo 18/6 - prirodno + 3x15W halogenke

Rezan vrh nakon 4. listova cca 14 dana prije faze cvjetanja.

Cvjetanje 60 dana
Posuda - 5l
Okružje - improvizirani box (kartonska kutija obložena reflektirajuæom folijom, 10x10 cm PC ventilator za usis zraka, otvoren "krov", svjetlo montirano iznad kutije)
CO2 - 2l PET boca + 1l vode + 250g šeæera + 10g kvasca (germa) - svakih 10 dana novi sastav
H2O2 3% - 1x10 dana, nikad u isto vrijeme kad i prihrana
Prihrana - Kristalon "Jesen" NPK 6/12/36 1x10dana
Ispiranje - zadnjih 20 dana zaljevanje èistom vodom pH6,5
Svjetlo 12/12 - Sylvania HPS 250W

48h mraka prije berbe
Sušenje - 7 dana

Moram reæi da se svaki trud isplatio. Iako je dobivena kolièina mala, dobio sam vrhunsku stvar djelovanja baš kakvo volim. Svi koji su degustirali su oduševljeni :eek:k: pitaju di sam nabavio... he he... a to je ipak 3 mjeseca duga prièa koju rijetko kome isprièam ;)





[...poruka izmjenjena nakon SLO-Erinog komentara... ;) ]