Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
fotić imam priliku, ali nemam uvjeta, malo sam ozljeđen pa nemogu sad vadit, okretat, a i nije mi ovaj grow baš neki, biće dima za mene ali jako loše sve ukupno, no dobar je primjer za ove paničare mlade koji misle da uvinut list treba bacit ili slično...sve ide prema kraju, iako je bilo frke u vegi sa noćnim temp., pa čak i u cvat. ranijoj, noć je znala ispod 15 ići, šteta ali eto, ako dobim 300 suve iz 4 kalaša i jednog cbd+, sooper, gore je dualka 600-ka od početka...

mala napomena onima koji misle da list nije bitan, pošto sam jednu biljanu, ovu u samoj sredini, skurio i hladnoćom a i jednom sa hranom, isprao sam ju no svejedno je pofrkana ko sajla, skoro od početka je takva, iako je još posavijala listove nakon te prejake klope...
naime, nju sam jače šišao, planirao samo gornje topove da vidim, no kako sam kiksao, taj manjak zelenila sad rezultira manjim hedovima, ne jer sam šišao, nego jer sam smanjio količinu lista, mase, pa ju pognojio kao i ostale, pa mi mala pokazala da joj je previše, pa sad pri kraju zbog nedostatka lisne mase nemože ni napumpati ono što joj je bio genetski potencijal...

ugl. izlegle se 5.1.17. prebačene na solarij 25.2.17. krkane plantelom i melasom, 2 puta dodano neko gnojivo žnj. jer nisam imao plantele, otprilike 10ak dana na vodi i melasi, da nisam sjeban ispro bi ih danas, ali strpit će se još koji dan...

IMG_7823.JPG IMG_7835.JPG IMG_7824.JPG
pusa, vjerovatno se javim još za berbu i na suvo