Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.10.2006
24
270
48
Low energy cost eksperiment. Dva kineza po deklarisanih 50W (realne potrosnje oko 25-30w) i jedna philips CMD mini sijalica od 20W.Sve ukupna potrosnja ispod 80W ,rezim rada svetla nocu po jeftinijoj struji,potrosnja struje minimalna.Biljoza je Northern Light,druga generacija semena iz Royal Queen-a, 4-ta nedelja cvetanja.Zbog visine ovog mini boksa odradjen je ScrOG,dalje tu je koko treset,smart pot saksije,hranivo iz moje radionice od letos,kombinacija raznih biljaka,najvise gaveza i koprive,jedini kupovni dodatak je Hesi supervit.Kineske sijalice i CMD mini su jeftino pribavljene pa je eksperiment iz tog razloga,sledeci grow pa ubuduce ce ici COB verovatno..Za sada hedici se fino formiraju i pune,miris Northerna je vec tu,videcemo na kraju sta ce ispasti,drzite mi fige :) Pozdrav!

1.png 2.png 3.png 4.png 5.png
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
uh Herb Gardener neka ti fino prija kraljica :D
ja sam zasadio 6x blue cheese x white whidow x special queen #1, "novi/privatni" cross od alpine seeds, donio mi kolega iz svicarske prije 3 nedelje.. super topiro sam ih, pod ndl 400w su za sada na drugom spotu u brdima ;) pa će fino topiranje pasti side brancheva i mrežu bacit.. da vidimo na šta će ispasti to lol
Inače, veliki sam ljubitelj sorte special queen 1
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener