Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Sensi, kao svaki put, predivne biljke :thumb: baš sam bio poletio što brže otvoriti temu kada sam vidio tebe zadnjeg u listi :banana_rasta:, rekoh, čika Sensi je garant Novu OG bacio u saksiju, no i bez nje si me pozitivno iznenadio :respect: By the way, da ne idem sada kopat po forumu dnevnike, koliki je ovo šator kod tebe?


3 flowerin nedelja, polako se stretchaju, cekaju bolje dane..
6b9b2245-7c41-4bb1-bd1a-3edf46e75cc6.jpg
 

Gertner

grow love - love grow
20.08.2018
77
630
83
Svemir
Imas kakvav savjet za udjelit ako si je vec uzgajao?
hehe ::sex::, ma jok bas to tebe zelim pitati, imao sam shockowe s tim hebenim anesia seeds, 1,5 mjesec cekao seeds, 5 ljudi znam nisu jos ni dobili (prek 2,5 mjeseca) a znam i hrpu ljudi sto su gajili nesto sasvim 3. od te seedbank, bas me zanima, ja sam uzeo radi visokog THC-a navodno, sta ce ispasti vidjet cemo...
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
hehe ::sex::, ma jok bas to tebe zelim pitati, imao sam shockowe s tim hebenim anesia seeds, 1,5 mjesec cekao seeds, 5 ljudi znam nisu jos ni dobili (prek 2,5 mjeseca) a znam i hrpu ljudi sto su gajili nesto sasvim 3. od te seedbank, bas me zanima, ja sam uzeo radi visokog THC-a navodno, sta ce ispasti vidjet cemo...

Isto,. narucio to sjeme, jos nije stiglo, a ima skoro 3 nedelje.. ::sex::

Ja sam narucivao preko 1000seeds.info. Nakon uplate dosle mi menke za cca. 10 dana.
Jedino sto mi nije uopce isklijalo od Anesia Seedsa je Amnesia Flash.

Ma oni su okay, i anessia je, sve je to jedno te isto, taj 1000seeds je tako reci, sastoji se od 5 nekih grow shopova i jos kojakvih seed banki..
 
Poslednja izmena: