Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
26.09.2019
11
5
3
23
Hvala na odgovoru, to je bas prava palcica ::volimj:: Nesto u tom stilu bi htio probati. Probat cu dobiti neki mali grmic, mislim da je velicina pota dosta bitna kod toga. Zato sam i pitao iznad koja je velicina,ja cu posaditi u 3-5L pot. Jedino me muci root bound,ali mozda se moze i korijen rezati ako se krene gusiti u malom potu,da bude mali bonsai haha

Ako nekoga zanima mozete na instagramu pogledati profil stunted.art,to je nano uzgoj u pravom smislu te rijeci.

• Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

dedskin

Aktivan Član
16.06.2019
305
464
63
32
@Maslolegenda znas koja je caka ,sto je automat , mozes i sa foto al moras od starta 12/12 , sa automatom je to lako ,samo je stanujes , secnes i to , nema sta drugo ispasti

26.09.2019
11
5
3
23
::listomahanje::
Sadit cu automata,znam da je moguce from seed to harvest na 12/12 ali naravno samo s fotoperiodnim biljkama. Topirali su ljudi inace automate pa ako ih stuntaju to je greskom. Sumnjam da svaki put kada se automat topira ispadne palcica. Vidjet cemo sta ce ispasti kada ja probam,ovako mi preostaju samo nagadanja haha