Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
da nisi to malo prerano skinuo.
po slikama bi rekao da je mogao jos barem 15-20 dana.(dosadilo ti).
Bome druže nije prerano skinuta, neka čudna biljka moram priznat. Šta se desilo... Ne možemo dokučiti... Ali tako je kako je.

@Saša443 , nije mi dosadilo.Biljka se od početka čudno ponašala, na donjim budovima su se pojavili amberi puno prije nego pri vrhu. Cvjetanje treba trajati cca 54 dana, moja preko 100 dana. Na kraju su i listovi počeli žutiti tako da je sve dobro završilo.
Slažem se. Neobičan grow, neobičan pheno iako brendirana kao stabilna . Nekad se i takve stvari poklope i ispadne ovako. No u svakom slučaju čestitam.
 

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
219
2.527
143
Pozdrav cenjene kolege! Ostao sam dužan da zaokružim priču. Tri harvesta u 3 meseca + gomila obaveza... sve znate. Elem, Alaskan Purple, pala iz dva puta. Gornji vrhovi skinuti u 10 nedelji a ostalo sam ostavio još 10-ak dana da se popuni malo. Uprkos cal/mg deficitu, uspela je da se oporavi i da polako dođe do kraja. Da budem iskren, nisam bio zadovoljan sve dok se tegle nisu napunile i dok nisam probao finalni proizvod. Nisam merio tako da nemam pojma u gr koliko je ispalo.
20200115_225839.jpg
Ovo je posle druge ture skidanja, jedna velika tegla je do slikanja potrošena ::volimj::.
20200125_210054.jpg
Rad je fin, baš kako su opisali. Dosta je jača nego što sam očekivao. Ne otvara apetit i ne izaziva pospanost što mi se lično sviđa i definitivno sledeći grow ide opet jedna ona. Deo koji je ubran kasnije, udara dosta na noge, generalno lepši je rad prve ture. Već sam rekao ranije ali da ponovim, nema jak miris tokom grova i voli da pojede.
Slika je cvet posle mesec dana u tegli.
20200215_194951.jpg
Eto.. još jedna avantura prođe. Greške su škola i to prihvatam. Veliki pozdrav! :vutra::respect: