Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
17.03.2020
12
75
13
42
Lepi ozdrav ekipooo, kolko sam primjetio nastala je frka oko onaruđbi sjemena.. iz slo ne šalju uHR-sve dok se se situacija coronom ne smiri...
Neego evo mojega napretka ljepotice nazvane Orange Bad od DutchPasiona koji uživa ispod HPS-a od 150W..Biljćica se jako dobro primila i napravio sam joj super croping kaoji vidim da se lijepo razgranao u startu- sad joj radim lagani LST da je prilagodim za See of Grean..Usput mislim napraviti nekoliko klonova, Fotić mi je u banani, ima tvorničku grešku, prednja kamera radi ok dok glavna iza nema ošrtine i boje su prejake...Tako da se moram zajebavati kad fotkam biljčice..Ta jako dugo poznata vrsta skunka ostalja mi je u sječanju kao bomba jer me bacilo s nogu + smijalica je bila do jaja. Ali to je bilo davno.. još prošlog stoljeća..haha :) Evo fotki kako napreduje moj OrangeBad-SuperCroping je za sad ispao perfekno, nego ekipo draga- ako znate za pouzdaniu naruđbu sjemena u HR javite mi -hvala unaprijed-- Vaš GreenStar :)

Prilozi

17.03.2020
12
75
13
42
Jaoo, gle stare fotke koje sam našao ,mislio sam kako ih nemam više,to je Early skunk,indoor! a druga je nepoznata,na mreži je Early

Prilozi

kek

Aktivan Član
09.03.2020
193
832
93
Dok je u boxu "noć", iznio dvije bebice automate vanka na sunčanje...
Nešto sam mjerio s mobitelom (aplikacija) jačinu svjetla i kaže oko 31 000luxa, ok to je ipak aplikacija tako da +- ne bitno, ali moje pitanje, ako sam u mogučnosti staviti biljčice vanka na balkon recimo ujutro od 9 pa do nekih 18-19 direktno na sunce, dali to može zamjeniti svjetlo u boxu preko dana, i onda navečer opet vratim unutra?

IMG_5334.jpg

Poslednja izmena: