Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Evo i moja White satin otisla u vecna lovista.
Kazu da moze i do 30% THC-a ako pogledate listove pa ima ih.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

PS: Vegetacija oko 30 dana, pustena da raste ispod zice, 400 w MH i HPS sa coltube-om, tezina nepoznata, prva se susi sa vodenom metodom a druga vazdusnom, hedovi su bas tvrdi i popunjeni i teski, miris limun vise manje sumsko voce.

Groweri i growerice sretno u daljnjem razvijanju vaseg i naseg hobija.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SKT and bozga

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
prekrasno je popunjena ali po mom mišljenju mogao si je ostavit još 4-5 dana pa onda dan-dva u mraku da trichomi malo promijene boju još... :p
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
metalmaniac je napisao(la):
prekrasno je popunjena ali po mom mišljenju mogao si je ostavit još 4-5 dana pa onda dan-dva u mraku da trichomi malo promijene boju još... :p

Pozz

Hvala

Zadnji put me prikovala za krevet pa sam sad namerno nesto ranije skinuo ( oko 10-15 % su braon a i ostavio sam velike listove da jos izvuce nesto iz njih ) a i izmedju dve je 5 dana razlike u skidanju. Hteo sam vise u glavu da ide a ne u noge. Videcu kakav ce rad da bude pa sledeci put mozda i duze. Posto su mi u box-u ostale jos cetiri nemogu ( nemam gde ) ostaviti u mraku ali sam zato ostavio 4 dana bez vode, kada sam je skidao listovi su se drobili tako da necu ni morati puno susiti.
Proba je osusena na radijatoru i mnogo sam zadovoljan. Rad je trajajo nekih 2-3 sata. Nemogu ni zamisliti kakva ce biti kada se osusi redovno po ps-u. Zasada super a i hedeovi nisu se pumpali nesto preterano ali su zato tvrdi da ni milimetar nemozes zgnjeciti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
auuuuuhhh dede ***** li ti zvezde kakvo je ovo cudo?? auhhh mene puca samo dok gledam ovu lepotu, mogu misliti kako sije u plucima :))). veoma zasluzen rep + od mene
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
SKT je napisao(la):
auuuuuhhh dede ***** li ti zvezde kakvo je ovo cudo?? auhhh mene puca samo dok gledam ovu lepotu, mogu misliti kako sije u plucima :))). veoma zasluzen rep + od mene

A tek u ocima i ustima oblika smiley faces sa novim EHLE b. lepota poroka.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
pozdrav svima,evo da i ja predstavim svoje blubache(1.grow,automatic blueberry)



prva cura,zapravo zrela zena :icon_lol: svaki savjet dobrodosao,ako netko iskusniji moze otprilike odredit kad da ih capnem...hvala
p2080102.jpg


znam da kad bude 70-80% smedjih pistila da je pravo vrijeme,sve su neke razlicite i svaki dan mislim da je pravo vrijeme al kad im dodjem u posjetu iznenadim se brojem smedjih pistila i kristalica :banana:...evo druga zenkica koja mi se cini da je zrelija nego prethodna al opet tesko mi odredit postotak smedjih posto sam ipak neiskusan(iduci grow mikroskop ne gine)
p2080105.jpg


treca zenkica je nekak najplodnija,sve ko da je jedan hed od pocetka stabiljke pa do vrha,mocno djeluje...po mojoj procjeni 30-40%smedjih,netko iskusniji?
p2080106.jpg

evo jedna iz profila...
p2080104.jpg


...i za kraj jedna zajednicka:family1:
p2080103.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb-o-logist

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
jel mi moze netko samo rec jel to pri kraju il mogu ostavit to jos 6 dana pod lampom pa onda 2 dana mrkli mrak?


da mogu i za zicbo zapalit:smoke18:


EDIT:nitko ne reagira a hitno pomoc potrebna! jel to spremno za berbu?!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
pa ostavi još koliko misliš, nećeš pogriješit sigurno, može samo jača i bolja bit... i nemoj zalijevat ni gnojit nikako...

pusti je da sama uvene lagano, brže će ti se osušit...
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
hvala puno na odgovoru,kad bi po tebi bilo idealno da je capnem,mislim kroz kolko dana otprilike?

probao sam danas sa ove u sredini neka 2 vrhica sa dna i susio par sati i mogu ti rec da sam se fino razbio :banana:al ona ko da je zrelija od ove skroz lijevo(ona je jedina ostala neposjecena) koja je zelenija nego te dvije koje su danas capnute
...evo i fotke toga kaj sam strto:leafblunt:

Imageshack - imag0115rcs.jpg

imag0115rcs.jpg

imag0115cu.jpg
imag0115rcs.jpg
imag0115rcs.jpg
imag0115rcs.jpg
imag0115rcs.jpg
imag0115rcs.jpg

imag0115cu.jpg
imag0115rcs.jpg
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
koji im je uopće dan? jel ti to pratiš? dosta su blizu kraja i ako želiš, ko što sam i rekao, možeš ih posjeći za božić...