Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
Auto Jet 47 - 50 dan cvetanja, 42 dobio i vise od preporucene doze djubriva al zucenje listova nije stalo,
kontam da se to desava zato sto je biljka pri kraju. Pise da cveta 65-75 dana e dal je to ceo zivot ili samo
cvetanje to ce mi POwer reci posto je uzgajao :D

fotografija0459.jpg




Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ja ne mogu tako da brojim posto se kilavila u pocetku, brojim samo cvetanje,
posto otrptilike procveta za 17 dana tebi je cvetala 60 dana, i ja cu je pustiti jos,
odsad ide flush, 3-4 flusha zapravo, trihomi su beli.
ps. stavio sam pre nekih 18 dana 2 jeta i jedan je muska jedna zenska,
obe bile pod spektrom 6400K. Muzjak je daleko veci od zenke :D
ps2 :D Miris je ubica, ima jak miris za razliku od WW koji mirise po limunu :D
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Ako vec moras u kutiji, preporucujem da ubacis zemlju u kesu (recimo ona za smece) i probusi rupu dole na kesi da moze visak vode izlazit...Lakse ce ti biti i kod presadjivanja a i inace, kutija se sad-sad moze raspasti
 

reizor1990

Aktivan Član
23.04.2013
53
47
18
PowerSeed je napisao(la):
biljka ok, al kartonska kutija, pa zar nisi mogao naci bilo sta adekvatnije...
Necete verovati koliko se lako presadi... Samo rasformiram kutiju i to je to... :) Bash sam juce dve isto iz takvih kartonskih kutija presadio u obliznju sumu, jer nemam mesta u boxu... A tek planiram i ovu da presadim, ali sam mislio da sacekam da vidim pol... Svaki savet prija... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico
07.02.2013
3
21
3
35
pozdrav ljudovi :joint2:
prvi grow, sjeme iz paketa, sativa dominant koliko sam skuzio, visina box-a mi je 50 cm, š=40, d=30 tako da je morao ici brutalan lst. 7 cfl oko 150w ukupno. bila 25 dana na 18/6 režimu i u tom režimu je i pokazala preflower pa sam prebacio na 12/12 i tako je cvala 68 dana. Ovo su slike od jučer par minuta prije nego je pala pod nož i jedine koje imam od cjelog growa. trihomi su svi mlječni i par smeđih, uglavnom za prvi put sam prezadovoljan i količinom i radom. I da, moram pohvaliti forum, sve šta me zanimalo našao sam tu, bez ikakvih glupih pitanja, samo treba čitati i onda opet čitati.
sori na kvaliteti slika al žurilo mi se rezuckat. pozdrav :dada
bsdDtcq.jpg

4CCiNMm.png