Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
Ostatak auto Jet47, mali hedici su se utrostrucili, samo sto jos uvek nema tamnih trihoma,
svi mlecni, mozda me i kineski mikroskop x60 zeza al onda ne bi vbideo ni ove mlecne...

fotografija0475.jpg




Uploaded with ImageShack.us
 
04.06.2013
3
1
0
Evo i moja biljcica :) ali imam nekih problema ... biljka ima iglice sto valjda znaci da je zenska ali ima mi premalo listova i poceli su zutiti a nez razlog pa molim za malu pomoc :) hvala unaprijed ... p.s. Ovo je moj prvi grow :) Druga biljka je manja sa uzim listovima ali isto su ovakvi listovi kao da se pocla susiti ... pomagajte :) Slike od jedne a od druge idu uskoro
 

Prilozi

  • Image066.jpg
    Image066.jpg
    215,2 KB · Pregleda: 3
  • Image067.jpg
    Image067.jpg
    229,3 KB · Pregleda: 3
  • Image065.jpg
    Image065.jpg
    92,3 KB · Pregleda: 4
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Mali ti je kalj, predpostavljam neke 2, 3 litre a takva biljka treba biti u bar 15 litara kalju. To ti je razlog. Nedostatak lisne mase i takva mršava biljka ti ukazuju na nedostatak svijetlosti i preveliku udaljenost žarulja od biljke. Koliko žarulja imaš u boksu, po biljozi ja bi rekao da koristiš samo jednu od 30 w.
 

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
WeeDiC je napisao(la):
Klon W.Widow, imala je malo pistila, za nedelju dana je bas procvetala, nadam se da ce sunce ogrejtati i vratiti je u vegetaciju.
Maksimalno mi se svidjaju tvoje biljke weed .. :D Svaka cast . :respect:
sorry za drugi post nesto je zabagovalo pa je postiralo x2 ..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
sam0773n.jpg

sam0764l.jpg

sam0737h.jpg


evo mojih monstera :D
na drugoj slici se vidi kako mi je ovaj top pobjego u visinu... slomio sam ga u 1 ili 2 tjednu cvjetanja pa nemogu ga bas savijat koliko ocu...
svjetlo dopire do njega ali cini mi se kako nije dovoljno posto se sporije i slabija razvija a u pocetku je bio najjaci i najvise je pistila imao...
morat cu smislit nesto, imam par ideja ali jos ih nisam ostvario jer je strah tu xD da ne pukne a i ocu sto pazljivije pristupit problemu...
imam jos 30 dana cvjetanja tako da se nadam najboljem :)
uzivajte ekipa :smoke18:

peace out !
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
DJFlyHigh je napisao(la):
sam0773n.jpg

sam0764l.jpg

sam0737h.jpg


evo mojih monstera :D
na drugoj slici se vidi kako mi je ovaj top pobjego u visinu... slomio sam ga u 1 ili 2 tjednu cvjetanja pa nemogu ga bas savijat koliko ocu...
svjetlo dopire do njega ali cini mi se kako nije dovoljno posto se sporije i slabija razvija a u pocetku je bio najjaci i najvise je pistila imao...
morat cu smislit nesto, imam par ideja ali jos ih nisam ostvario jer je strah tu xD da ne pukne a i ocu sto pazljivije pristupit problemu...
imam jos 30 dana cvjetanja tako da se nadam najboljem :)
uzivajte ekipa :smoke18:

peace out !

Ova skroz desno overila :) skoro nisam vido da nekome pukla od tezine vrhova :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
e vidis metal toga se nisam sjetio, probat cu danas definitivno, nadam se da ce joj bi bolje mozda tako, ali ne zelim ugrozit 10 malih vrhova zbog 1 velikog, moram bit pametan i pazit da mi se isplati i da sve dobiva jednako svjetla...

qwer, da barem je pukla od tezine vrhova xDD ja sam je slomio slucajno i sad je moram savijat da dobiva svjetlosti a kad savijem ovaj glavni vrh odma cijela biljka se pomice u tom smjeru di je savijam tako da mi je problem mali to...

peace out !
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
detox fini scrog, ja isto tako planiram nesto slicno sljedeci put pod 400w, jer fina je to metoda, nemozes fulat s njom :D lst je vise na oko savijanje , a ovo je pravilno ljepo :)
moze se i lst odradit fino ali ovo je nekako manje zaje*ancije...
u 4 tjednu su trenutno, oko 32 dana, dan vise manje...

creative, o tome sam isto razmisljao samo sta moram nac neki stap kao uporiste koji ce mi biti taman velicine da udje u vazu od jedne bilje i drzi ovaj top od druge...
jucer sam im dao prvi put 4ml blooma i 2ml candya na 2L i jos na 0.5L sam stavio 0.5 candya, a za drugu bilju u 0.5 sam stavio 1ml blooma, malo se igram, isto tako sam na jednoj napravio extreme lollipoping pa cemo vidjeti sta sve i kako ide :) i to kad sam pognojio jucer , ovaj top koji mi bjezi izgleda da je poludio u jednom danu, e sad dali me varaju oci od hps ili je stvarno, cemo vidjeti pred kraj, jer prava magija tek pocinje za 2 tjedna :)

peace out !
 

qwer94

Aktivan Član
05.03.2013
100
14
0
Srbija
DJFlyHigh je napisao(la):
e vidis metal toga se nisam sjetio, probat cu danas definitivno, nadam se da ce joj bi bolje mozda tako, ali ne zelim ugrozit 10 malih vrhova zbog 1 velikog, moram bit pametan i pazit da mi se isplati i da sve dobiva jednako svjetla...

qwer, da barem je pukla od tezine vrhova xDD ja sam je slomio slucajno i sad je moram savijat da dobiva svjetlosti a kad savijem ovaj glavni vrh odma cijela biljka se pomice u tom smjeru di je savijam tako da mi je problem mali to...

peace out !

e jbga al dobro desava se,sledeci put budi pazljiv kao da radis sa c4 :D puno srece da izvuces maximum iz njih,izgledaju fantasticno,prelepo znaci puckice :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh