Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JoeST3

Aktivan Član
19.08.2014
23
88
33
Mediterranean
Pitaću prijatelja koji mi je dao pa javim. Tako mi je rečeno da je neka jamajka ali ne mora biti, a lav je bio na omotu! Sasvim slučajno sam to dobio preko treće osobe pa eto, rečem, da probam pa šta bude Sad sam pun entuzijazma!!! :smoke18:
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Auto haze je bio mudonja i odstranjen je...vec treci auto haze mudonja po redu :eek:hno:
Stavljena jos jedna menka auto haze na klijanje.

Kalashnikova raste,nadam se curi :)

img1330.jpg


img1331.jpg


img1332.jpg
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Da napravimo rezime hydro/soil growanja...Urod bolji,a vrijeme cvatnje kraće za min 10 dana
53 dana od kad je cbdsh stavljen na režim 12,5 mraka/11,5 svjetla. cca 40-tak dana cvjetanja.Biljka je bila malena,nekih 25 cm max i dobio sam ovo



Mogao sam je ostaviti još par dana,ali nisam,jer eksperimentiram dalje i treba mi u boxu mjesta. od sada koristim max 1 x 400w hps ;)
i G13 u čistoj zemlji,također 53 dana

kritike dobrodošle :snupi:
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Malo novosti iz indoora :) hydrosoil by Mich
Usporedbe radi,evo 2 biljke u raznim fazama...Sa cvjetanjem će početi tek za 7-8 dana
CBDSH prvi dan na 12,5/11,5


CBDSH nakon 3 dana

i nakon 7 dana


CBD Critical Mass
koji je u trenutku kada je stavljen na cvjetanje topiran


nakon tri tjedna,od toga prvi tjedan cvjetanja
 

JoeST3

Aktivan Član
19.08.2014
23
88
33
Mediterranean
Danas je 10ak dana od poćetka cvjetanja moje ljubimice pa evo par slikica! Pozdrav kolegama! :rasta1: Ovo je moj prvi pokušaj pa je svaka kritika dobrodošla!
Roll another one!!! :joint: :leafblunt:
Pogledajte prilog 3507Pogledajte prilog 3508

Sorry ekipa! Slike sam ponovo stavio.Nije bilo više mjesta u galeriji,a nisam znao da se slike istovremeno izbrišu i u postu! :knockknock:
 

JoeST3

Aktivan Član
19.08.2014
23
88
33
Mediterranean
Evo ga prošlo je i 20 dana i biljka radi po planu. Svaki dan cvijetovi se duplaju i debljaju. Danas sam obavio "prunning" (Malo sam je podšišao da cvjetići vide više sunca i otkinuo sam niže neproduktivne grane od kojih vjerovatno ionako neće biti ništa) pa je malo ogoljena! Staviću još par slika kad bude gotova za berbu.
Htio bih zahvaliti Cill-u, adminima i svim korisnicima vutre koji su mi dali korisne savjete bez kojih nikad ne bi izgurao do kraja! Manje-više sve što znam naučio sam čitajući upute i slušajući savjete na forumu još dok nisam ni bio član!
Stay cool! Pozdrav svima i "Roll another one"!!! :smoke18:
P.S. Nadam se da me zavjese neće odati jer ih imam od djetinjstva! LOL!