Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
@Maslolegenda E bro , mani je jedna tako krenula samo sam je stanovo drugim topom , na drugoj nisam pa je druga ok , a ova ostala mala i nabijena , slatka , mislim da je to ono sto te interesuje, meni je poslo za rukom to sa ranim Topom , evo slicka
 

Prilozi

  • White widow -1.jpg
    White widow -1.jpg
    300,6 KB · Pregleda: 64
  • White widow -2.jpg
    White widow -2.jpg
    230,4 KB · Pregleda: 62

Klarificiranimaslac

Aktivan Član
26.09.2019
78
464
53
Hvala na odgovoru, to je bas prava palcica ::volimj:: Nesto u tom stilu bi htio probati. Probat cu dobiti neki mali grmic, mislim da je velicina pota dosta bitna kod toga. Zato sam i pitao iznad koja je velicina,ja cu posaditi u 3-5L pot. Jedino me muci root bound,ali mozda se moze i korijen rezati ako se krene gusiti u malom potu,da bude mali bonsai haha

Ako nekoga zanima mozete na instagramu pogledati profil stunted.art,to je nano uzgoj u pravom smislu te rijeci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

Klarificiranimaslac

Aktivan Član
26.09.2019
78
464
53
::listomahanje::
Sadit cu automata,znam da je moguce from seed to harvest na 12/12 ali naravno samo s fotoperiodnim biljkama. Topirali su ljudi inace automate pa ako ih stuntaju to je greskom. Sumnjam da svaki put kada se automat topira ispadne palcica. Vidjet cemo sta ce ispasti kada ja probam,ovako mi preostaju samo nagadanja haha