Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zumba

Aktivan Član
03.08.2015
91
707
83
Zagreb
Cookies Kush, 3x315W CMH, SCRoG 2,5x1,5m DWC - sedmi dan od kako su prebačene na 12/12.
Cvjetovi su krenuli već nakon 6 dana što je rekord. Do sada je uvijek bilo osmi ili deveti dan. Malo sam se preračunao, prvi puta radim na ovom SCRoG-u pa će mi ostati oko 15-20 posto nepopunjeno.
Trebao sam ih vegati 5-6 dana dulje.
Također, prvi puta koristim FloraNovu of General Hydroponics. Radi savršeno. Ušteda je prilična. Ne treba Micro, Cal-Mag, Humic i Fulvic su također uključeni u smjesu, sve u svemu, dobro izbalansirano gnojivo. Jako je gusto i treba ga zaista dobro promućkati prije upotrebe.
Jučer sam promijenio otopinu u kantama, dobile su i obilnu porciju G.O. Bud bloom boostera i sve u svemu, izgledaju kao prilično sretne djevojčice :)

20191104_200008.jpg

20191104_200033.jpg
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
@zumba Lipo to izgleda:thumb: Ali da ponovimo gradivo, “General Hydroponics” je “Monsanto”, jedan od največih zagađivača i uništavača prirode gmo sjemenom i našeg zdravlja otrovima i nikako ne podržavamo korištenje njihovih proizvoda.
 

zumba

Aktivan Član
03.08.2015
91
707
83
Zagreb
@Pantagan Ja sam dugo godina koristio Advanced Hydroponics of Holland ali, kako se većina grow shopova u Zg pozatvarala, više ih ili nema ili ih je jako teško za nabaviti.
Iako je ovo što si rekao za Monsanto više-manje istina, siguran sam da pojedeš Corn Flakes tu i tamo, a možda i redovito. Kukuruz je jedna od prvih genetski modificiranih biljaka i eto, već treća generacija odrasta na GMO Corn Flakesu pa se nisu pretvorili u mutante.
Da li onda, po toj logici, ne podržavate i Advanced Nutrients jer je Big Mike bio optužen za seksualno zlostavljanje djeteta?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prešani cvijet

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Nismo na forumu o corn flakes-u nego na forumu o uzgoju konoplje i kontra smo firme koja to pokušava upropastit i svaki put če se na to upozoravat a ti radi kako te volja. Ne napadam ja tebe nego se svakoga na forumu ko koristi njihove proizvode na to upozorava. Btw ne jedem corn flakes i te stvari.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Nakon skoro godinu dana pauze od growanja, svjetlo je ponovo upaljeno!::listomahanje:::sun2:

Autopot, Biotabs, Adjust A Wing M 400 Watta MH vege (600 HPS za cvjetanje), box 120x120, topirane na 4 katu, bez treninga.

Gore lijevo LSD (BF), gore desno Diesel Cookie (Dr Underground), dolje lijevo Critical Kush (BF), dolje desno Og Reek n ( Devil s hervest)
061119.jpg
 
Poslednja izmena: