Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
fotografija0003.jpg


fotografija0004g.jpg


fotografija0005i.jpg


fotografija0006j.jpg


:sun2: :costumed-smiley-027 :bis:
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
@ skoro_normalna- biljke su ti ok. Malo si kasnije zasijala urod ce bit malo manji al je sve ok. Vidim da je zemlja ok njih popucala-zalivaj ih cesce jer brzi rast dosta zavisi i od kolicine vode, koliko znam konoplja treba oko 100l vode kroz vegetaciju. I biljke su ti blizu jedna drugoj, pognoji ih sa stajskim ako mozes nabavit dobro bi im doslo a ak ne mozes sa vege tecnim gnojivom, a uskoro ce procvjetat pa ce ti trebat gnojivo za cvjetanje ovo ti je cisto radi veceg uroda.

@pjladd-koliko vidim imas samo jednu nije ti to dobro zbog mudonje al sta je tui je. Gaji kao sto si vec do sad i sve ce bit ok. Mozda jos malo pognoji.
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
Narquila je napisao(la):
@ skoro_normalna- biljke su ti ok. Malo si kasnije zasijala urod ce bit malo manji al je sve ok. Vidim da je zemlja ok njih popucala-zalivaj ih cesce jer brzi rast dosta zavisi i od kolicine vode, koliko znam konoplja treba oko 100l vode kroz vegetaciju. I biljke su ti blizu jedna drugoj, pognoji ih sa stajskim ako mozes nabavit dobro bi im doslo a ak ne mozes sa vege tecnim gnojivom, a uskoro ce procvjetat pa ce ti trebat gnojivo za cvjetanje ovo ti je cisto radi veceg uroda.

hvala ti na savjetu
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ukratko, proklijalo početkom 5.,a krajem istog presađeno iz
8dc u posudu 2l. Trenutno je stala s rastom i počela vidljivo puniti vrhove zbog
čega je danas dobila nemam pojma koliko zemlje jer je samo uletila u vreću :icon_lol:
Cijelo vrijeme terra magma bez ičeg dodanog, nije prihranjena nijednom.
Cvatnja počela prije mjesec dana, visina 60cm i direktnog sunca 4-5h

Poslikat ću ako preživi na kraju, ovo je budući top vrh:

 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
@SuperAngel-oke onda cu ju ili ga ostavit nek raste kao sto je do sad i valda ce bit nesta...fala
@Narquila-također fala na savjetu,nači ću gnojivo i to malo pognojit
 
14.06.2009
4
1
0
56
Evo jedan lemon skunk(malo sam ga svijao jer bi plafon probio) pod 400w hps. Prostor je u tamburi ,ali sam prikupio opremu koja se montira poslije berbe. 8 tjedana cvjetanja (još 1 tjedan)
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
..eto malo klonova od kuje koja vanka sazrijeva a
tu su i dvije mamice "orange buda" (one su jedine proklijale i još
mi ostalo za razliku od "brain storma" od 5 0bodova i onih ofarbanih
od aliana "sativa,indika D" jedino "chess" je osto za probat tako da
ču se najebbbat majke onim levatima u ljubljani šo mi uvališe al to
če malo počakat,jebiga imo sam peh...;)...POZDRAFFF...

http://img3.imageshack.us/img3/7597/kloni.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/8312/50489293.jpg