Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
A kojom metodom si ovo radio? Ja sam dosad radio sa gravity metodom, ali nisam zadovoljan sa cistocom, uvek ima otpada ma koliko se trudio...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
@Lunnamoon Metoda led-mixer-gravitacija-injekcija sa crijevom. Investicija 5€ za led jer nemam mjesta u skrinji za napravit led :D. Ma kakva cistoca, ak oces cisto onda napravi ulje ili bho :) Ovo je najcisca besplatna varijanta.
@L0oD meni tu nista nije komplicirano. bacis trim i hrpu leda u kacan i dolijes vode. miksas 3 minute, procjedis kroz cjediljku i cekas 1h da se slegne. na injekciju nabijes gumeno crijevo i izvuces svu vodu. pricekas da se osusi i eto ti hash :D

ko oce finije i cisto nek kupi mikronske hash vrece i to je to.
 
Poslednja izmena:

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Tako je stipice najjednostavnija metoda za iskoristit trim :joint2:, nema bacanja niceg i kad sam brao 50g po biljci i kad sam brao 400 nikad se nista nije bacalo sve se da iskoristit :ajnstajn:

@L0oD Ako planiras uzimat vrece pogledaj ove, neki dan frend uzeo i mogu ti rec da rade posao, neznam kakve su u hempatiji nisam ih imo pod rukom ali sam vidio cijenu i mogu ti rec da se ja ne bi puno mislio

http://www.ebay.com/itm/1GALLON-5BA...506420?hash=item43e575b934:g:8vcAAOSwVL1WClOB
 

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
lazarus led,sorry,malo sam maka,,muče me raznorazni problemi,sorry again
večeras sam morao skiniti neke biljke jer je jedna pala u ruke sretnom beraču smilja,ostavija mi je jednu granu....njemu 3oo meni 30 gr,druga je freaky nevile haze ,daleko najpotentnija biljka ove godine u ranoj vegetaciji koja je bila prilično blizu pa sad širi slatkast ljepljiv vonj po sobi u kojoj se nalazimo ja i moja kujica Ana koja je imobilizirana udlagom i još uvjek mamurna od anestezije,polomljena u srazu s monovolumenom koji ju ispred mojih očiju pomea s asfalta ne usporivši nimalo,tablica je otpala,jeka udarca zadržala se, dva slabašna cijuka u noći,.tišina,mrak,čista strava.


ssh,ghs,danas