Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.04.2016
84
122
33
52
19.dan
4x domačice
:sun2: nema ko za lijeka,dosta male za 19. dan,kad sam došo vidim jedna malo prevrnuta i s te strane koja je bila na zemlji pojeden list,al nebrinem se za ništa te domačice su ajmo reć bile probne hehe:razvaljen::Pogledajte prilog 81000 Pogledajte prilog 81001 Pogledajte prilog 81002 Pogledajte prilog 81003
Domaja Ko domaja,nikad se nezna koliko ce izbiti.20 Dana kazes,trebala bi biti razvijenija zato pusti jos toliko pa onda u zemlju.I vreme je bas gadno.:spliff:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.248
10.175
358
AAAamnesiaaa Haaaaaaaaaaaazeeeeeeeeeeee :gled:
nqNo3kr.jpg

:vutra:

ps ups, foolala sam :fuck:, sorry, pa ako može transfer u indoor :)
 
Poslednja izmena:

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
19.dan
4x domačice
:sun2: nema ko za lijeka,dosta male za 19. dan,kad sam došo vidim jedna malo prevrnuta i s te strane koja je bila na zemlji pojeden list,al nebrinem se za ništa te domačice su ajmo reć bile probne hehe:razvaljen:: Pogledajte prilog 81002

Vidis druze da su mu saksije malo ukopane.Imaju 0.3 l.sto je dovoljno da ona bude duplo jaca.Vremenske prilike mu Ne idu Na ruku,tako da moze da Sacekacu jos 10 Dana,Ali to je samo moje misljenje;-)

sta to znaci da su mu malo ukopane?
ako su posudice od 0.3l, na slici gore, prva teglica ima 0.3l zemlje, druge dvije imaju 0.2l zemlje, a zadnja ima 0.15l zemlje...sto se i vidi iz veličine biljaka...ova najveca je vec lagano pocela dobivati svjetlo zelenu boju(manjak nutrijenata/iscrpljena zemlja), a nakon toga dolazi zutilo, sto nije dobro...
moj savjet, presadi pa ce se i vrijeme kroz koji dan poboljsati...evo sredisnju hrvatsku je danas popodne i sunce obasjalo...pa nemoze vazda padati..
 

brdo420

Aktivan Član
15.10.2015
120
475
63
informativno,kiša svakodnevna,čim ulovim suhu zemlju ide presađivanje
još došla Substral Univerzal pa cemo vidit hehe:)
 
02.05.2016
13
5
3
30
Pozz ekipa,ovo je moj prvi grow auto super hash,kisa pada svakodnevno pa su bile u zatvorenom, sutra ce na sunce :),ako jos igdje grijesim ispravite pa budem popravio,hvala svakako :))
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    93,1 KB · Pregleda: 64

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Pozz ekipa,ovo je moj prvi grow auto super hash,kisa pada svakodnevno pa su bile u zatvorenom, sutra ce na sunce :),ako jos igdje grijesim ispravite pa budem popravio,hvala svakako :))
Za početak presadi u neke posude koje nisu providne i koje imaju rupice na dnu. Te biljke ne samo da nisu sunca vidjele nego uopšte nemaju svjetlosti. Jako su se izdužile da je pronađu. A vjerovatno ih čuvaš u malo toplijoj prostoriji. Ti štapići nemaju nikakve svrhe. Pod hitno presađuj i ukopaj do kotiledona. Drži negdje gdje nije pretoplo blizu prozora kako bi hvatao direktne svjetlosti. Bez obzira što nema sunca biljke će dobijati koliko toliko svjetla kroz oblake taman da ih održi u životu, a ako nije pretoplo manje će se izduživati u potrazi za svjetlom. Biljke će gotovo stagnirati dok ne dođu sunčani dani.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ozrenzg

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Mudro zbori Tarzan. Ne zaboravi da ćeš to pušiti poslje, ako ta zrnca nisu ferramol bolje to malo razmakni od stabljike, bar na metar udaljenosti, jer u protivnom dio otrova ode u korijen biljoze.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
U pocetku jesam posolio siroko,no kako je kisa lijevala nabacala mi je zemlju svuda pa je gamad pocela prolazit zato ce za sada kad su jos relativno male biti ovako,mora se.
Puzeva na kile,okolo je puno vegetacije!
A isto tako na pakiranju pise da moze do bilje bez beda.