Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.11.2014
168
193
43
Pomoc dobri ljudi . Tata 68 je ukakija autdor pa molim savjet u vezi ovih manekenki . 20170506_162059.jpg 20170506_161947.jpg ovo gdje su tri su cronikal nesto , earli scunk i chocolope haue auto sve fem. Ima li spasa za ove dvije Foto a automat je poceo cvjetat tako da mislim da je vec kasno. 20170506_173422.jpg stavili smo ga u sunce i veci pot pa sta bude bude. Sta reci bio sam ljen posjetit starog . Borba je gadna . Inace ja picim indor tako da ce ulja valjda bit al treba nam jako.brisi slobodno ,nisam citao . Stavit cu gdje treba
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and šaran

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Bit ce nešto od toga, dobro da si stavija na sunce i u veće potove. Malo su biljke izdužene,falilo im svitla prije ali popravit će se one.
Ako možeš nabavi gnojivo, Plantela cvijet je dosta jeftino ili imaš skuplja od Biobiza naruči nešto za cvjetanje, dobro će doći.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
10.11.2014
168
193
43
A stari to obavlja pa me straj da ne spali . Kupit cemo neko organsko . Bitno mi je da ce one moc onako visoke izgurat da ne kupujem nove . A vidit cu mozda jos kojeg automata spicim . Plan je sativa i indika ulje mix .
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
10.11.2014
168
193
43
Ako radite za bolesnu majku onda ste u najmanju ruku neodgovorni!
Bacaj se na citanje foruma ako mislis majci stvarno pomoci ;)
Ma stari 68 god to ce on kao rjesit jer je cili u poljoprivredi a ja ne stignjem do njega djeca ,posal,svasta nesto . I reko sebi idem ja to vidit kad ono katastrofa . Inace sadi 150-200 poma-rajcica krastavaca paprika ,imamo par vinograda ,tresnje , jagoda ,svega stari radi i maher je . Al jbg ovo je zajeba sta se nisam nada . A ja picim indor (komentira si mi nekidan ona mreza ) za slucaj da propadne ovo njegovo . Inace imamo problem s njenim prihvacanjem terapije uljem al to su sad druge teme .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma presadi direkt u zemlju na mesto sa sto vise sunca, fotoperiodne moraju uspeti, nije jos kasno za ispraviti greske. i ponovo da podsetim na tekst iz prvog posta
- uz fotke nemojte postavljati pitanja vezana za uzgoj, za to postoje druge teme
- tolerisu se kratki komentari clanova na postavljene fotke, ne diskusija o uzgoju
- svaki spam i off topic ce biti uklonjen
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ćonkice Blue Amnesia XXL auto/35-ti dan (tri s lijeva) i jedna White Widow auto/25-ti dan (s desna). Uhranjene AN-ovim organskim super čajem "Majka Zemlja" od crkotina rakova, kozica, škampa i ostalih morskih plodova. Kaj da vam velim, zazubice mi rade kad jedu bolje nego ja :).

DSC_1148.JPG