Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Evo i mojih auto white widow jesu male nisu puno stare mislim da 15- dana max. 14 eura placene 2 semena,za koji dan ide presadjivanje u outdoor sajt non stop suncan ni milimetar hlada kad presadim krece dnevnik,ovde ovako samo da cujem misljenja? hvala

Jos jedno pitanje,jel ove najvece listove da rezem? pre ili posle presadjivanja,jer planiram da pravim zbunove od njih.
 

Prilozi

  • slika 1.png
    slika 1.png
    395,4 KB · Pregleda: 40
  • slika2.png
    slika2.png
    664,2 KB · Pregleda: 38
Poslednja izmena:

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Laz-nekako to sve sporo kod tebe napreduje,rast je jedva vidljiv od zadnji puta.Moram spomenuti no bit će na kraju za zapaliti.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Laz-nekako to sve sporo kod tebe napreduje,rast je jedva vidljiv od zadnji puta.Moram spomenuti no bit će na kraju za zapaliti.
OB su mi obrstili skakavci. Slažem se da to sporo ide. Jednim dijelom je što je kod mene lijepo vrijeme počelo da pići tek od prije 15 dana. A jednim dijelom zbog lošeg sajta na kojem imam samo oko 6 sati sunca i dosta vlage zbog kanjona. Ali imam asa u rukavu, tj La Blancu na drugom odličnom mjestu. Ali zbog nemogućnosti dnevne posjete i slikanja blicem ne mogu da je prezentujem. Možda uspijem nekad bacit fotku ako bude prilika. U svakom slučaju plodovi će biti prikazani na kraju.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Felt