Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ode i drugi kushic, mnogo jaci koren, mada je kanda slabije rodio, manji badovi, ali samo donji delovi jer je bio zaklonjen hejzom. losije otriman na mestu, pao skoro mrak.

DSCN1801.JPG DSCN1806.JPG

jos nesto, negde smo imali raspravu o florabeli; sad sam jos ubedjeniji da slabo drzi vlagu, u nedelju je dobio pola kante 6l, u sredu 8, 9l i danas kad sam vadio koren skoro suva, a nije vise pakao kao letoske.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Jučer počelo skidanje al nešto će morat ostat još.
Ona najveća i najsporija biljka Amherst Sour Diesel će nakraju završiti.Ostavljam je još do 11 mjeseca :D neka se još puni.Zadnja slika
20171021_173554.jpg 20171021_173635.jpg 20171021_173610.jpg 20171021_173502.jpg
Ovdje na zadnjoj slici je Amherst koji je dosta kasnio.Veprovi su ih usporile al pravovremena reakcija spašava ovogodišnji out.
Sad stvarno vidim zašto je taj Blue Dream tako omiljen.Izgled,tvrdoča vanserijski,a miris neopisivo dobar i jak.Vočni,citrusni miris koji ti jednostavno neda mira i moram gurnuti nos u hed :D,za svaku pohvalu :thumb:
Vi se ljudovi pazite da se nešto sad na kraju ne ujebe.
 

turpija234

Aktivan Član
07.06.2015
227
831
93
35
Ja skinuo dve,treca ostala jos koliko vreme dozvoli. Sve je proslo super,budji bilo na 3mesta i to vrloo malo tek krenulo.. susi se polako.
20171022_132246.jpg
20171022_132320.jpg
20171022_132431.jpg
Rad je vise za pred spavanje,motorika tela usporena,cula pojacana,gladan,zedan,osmeh na licu..
Ova treca sto je ostala je bas bas masna,ima miris neke mente,ne znam bas da opisem najbolje,ali ne smrdi kao ove dve.. i listovi govore da je sativa,pa se nadam da se rad biti suprotan od ove dve. To je to drugari,javicu se i kad skinem ovu preostalu. Zelim svima uspesnu zavrsnicu i lepu zimnicu! Pozdrav drugari
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
Jučer počelo skidanje al nešto će morat ostat još.
Ona najveća i najsporija biljka Amherst Sour Diesel će nakraju završiti.Ostavljam je još do 11 mjeseca :D neka se još puni.Zadnja slika
Pogledajte prilog 175807 Pogledajte prilog 175808 Pogledajte prilog 175809 Pogledajte prilog 175810
Ovdje na zadnjoj slici je Amherst koji je dosta kasnio.Veprovi su ih usporile al pravovremena reakcija spašava ovogodišnji out.
Sad stvarno vidim zašto je taj Blue Dream tako omiljen.Izgled,tvrdoča vanserijski,a miris neopisivo dobar i jak.Vočni,citrusni miris koji ti jednostavno neda mira i moram gurnuti nos u hed :D,za svaku pohvalu :thumb:
Vi se ljudovi pazite da se nešto sad na kraju ne ujebe.

jel imas neki trim bowl ili nesot slicno? ili samo makazama? ja sma morao da uzmem one cinije za trimanje,tako da opisem eto..doneo mi drugar iz asutrije,platio 130e..cekao par nedelja..i na kraju zaebana serija,nije radilo..zamisli razocarenja kad sam doso kuci sa 5 biljoza i kao sav moderan,sad cu ja to zavrsim za sat vremena xD

poslase mi deo u zamenu..videcemo,samo sto sad nemam gde da testiram..

Vi se ljudovi pazite da se nešto sad na kraju ne ujebe.
slazem se,ja sma imao problema..naso mi je lovac sajt..ostala je bila jedna velika biljka i nesto sitno biljoza u skasijama u vege..sto je prebaceno iz indoora i na cekanju bilo u outu na milost i nemilost..

poenta je da kad se cisti sajt,kad se skidaju biljke..mnogo je sve upecatljivije..do tad biljke lepo popunjavaju prostor,a kad skines 4-5 od jendom rupa se pojavi..i primetno je..eto vise meseci niko nije izvalio,ni jedan moguci problem..i sad kad su uveliko hedine u teglama iznenadjenje..neprijatno..

ali stigao sma da pobacam i ostale saksije i da sasecem tu jednu biljku veliku..najvece hedove sacuvao..ovo manje sve pobacao..pola da kazem ubrano..

jos jedan savet za out,pratiti okolinu,okolno rastinje,zbunje i drvece..kako menja boju..tako bi trebala i nasa biljka..ne pricam sad o kvalitetu,produkciji,gramazi.. ako hocete da bude sajt sto manje upecatljiv na jesen,manje hranite pri kraju i nek se biljka stapa sa okolnom vegetacijom..

kad su njive uveliko pozutele moje su pucale od zelenila..al opet niko nije nabasao do samog kraja..

pozdrav i ovima koji su uspesno zavrsili,i ovima koji nisu..sta da vam kazem..zaeban sport i hobi,najjaci opstaju xD
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
+ ne razbacivati okolo prazne kese od zemlje , plastične balone i flaše ..bilo šta čemu nije mesto tamo prirodno ... baš za baksuza na tome svemu mogu ostati otisci prstiju da preventivna paranoja bude kompletna.

uzgred , kiša lije već dva dana , pitam se šta je s biljkama koje su ostale da čekaju novembar i prve mrazeve - bilo je takvih najava ... ???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mo1