Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients

Pablito95

Aktivan Član
02.07.2017
121
982
93
Kako vam se cini moja mezimicaaa. Izvinite na ovolikim slikama. Al jbg sta je tu je ☺

Prilozi

Tema1

Sve je to za ljude
08.02.2011
965
3.458
163
World travel
Kako vam se cini moja mezimicaaa. Izvinite na ovolikim slikama. Al jbg sta je tu je ☺
Meni je tvoja biljka jako vidna @Pablito95 ,pistile pokazuju kao da Ce se još puniti i da tu ima još minimum 15dana a trihinomi amber u dobrom broju.. za 5-7 dana opet pregledaj trihinome i ako su amber bez obzira na boju pistila skidaj to da izbjegne s zakucavanje u krevet i buđ jer su to masivni vrhov,dusu dalo za buđ

Sviđa im se: Pablito95

GrowerStoner

Aktivan Član
31.07.2018
96
455
53
28
Jamaica
Da podjelim s mojim vutroljupcima moje klonove,klonovi su od Durban Poisona što su mi divlje svinje rastrgale(skoro i mene) i ne znam koliko se vidi Pineapple Kush koji je iz menke krenuo svoj put.
Klonovi su oko 30 dana vege imali i pineapple oko 50

Prilozi

GrowerStoner

Aktivan Član
31.07.2018
96
455
53
28
Jamaica
Hvala kolega!
Tu sativu ludu volim više nego ženu vidjet na rano jutro! BTW Da neb bilo drama da je previše toga,3 klona i 1 pineapple su u pitanju,samo klonovi su buknili ko nespašeni,nije da su bili šopani s Hesievim Super Vitom ::banjahanje:: Tako su nas učili u školi,prvo ojačaj korjen pa onda kreni na ostatak biljoze :)