Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
184
100
43
K
Meni je žao ko psu što nisam mogao ostaviti još ta 2 tjedna do punog mjeseca premda je sve zrelo bilo osim jednog SSkunka koji je bio pun mliječnih trihoma.
Bilo je ili biti ili ne biti zato nisam želio riskirati da mi netko naleti u sajt.U petak zamjetim da je netko 30tak metara od biljki rušio vrbu,biljke su dobro bilo zaklonjene pa sam pričekao drugi dan da vidim jel će ići bliže.Drugi dan vidim porušenu vrbu 10tak metara od biljki koje su i dalje zaklonjene i nisu se vidjele al to mi je bilo dovoljno za hitnu intervenciju jer je malo dalje još jedna velika vrba do koje možeš samo kroz sajt.
Uspio sam i počistiti sve tako da nema traga ničemu.Sad slijedi mukotrpno trimanje uz "Trimming Bowl" kojeg sam prošle godine uzeo i testirao.
Kako šljaka taj Trimming Bowl, jel ok?

• Sviđa mi se
Reactions: Felt
24.07.2018
31
226
33
24
Boje jeseni stigle u kraj!!
Sta kazete raja jel skidamo jos malo?

Prilozi

23.04.2013
204
1.077
143
39
vukojebina gornja
martian og,,og kush,lemon og,juan herrer,southafrican kwazulu

Prilozi

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
712
3.709
163
sit hepend GRRRR

super, sensi, neki treci?
Super od Nirvane ...
K

Kako šljaka taj Trimming Bowl, jel ok?
Dobra stvar,samo moraju biti tvrdi zreli hedovi da on obavi posao kako spada.Radi otprilike kao da vas troje trima odjednom.Isplativo u svakom slučaju plus još imam repliku "Bonsai Hero" na bateriju kojim trimam fanove.Ma volim ovaj sport kao ni jedan drugi ..... :vutra:

OP
OP
PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
23.267
38.195
3.198
Bekaa Valley
Jedna od meni omiljenih sorti.
da frend, i meni bas prija sorta, cist old school, furam ga vec par godina u nazad redovno u out. evo jos par fotki, mada je vise ljubicast neg orange, al zazimelo ovde :) izrastao pa mi bilo nezgodno kadrirati al vidi se. za razliku od onog gore, sativa dominant feno, strkljast i visok. kad idem od jednog do drugog nikad ne bih rekao da je isto seme u pitanju :)
PA091137.JPG
PA091138.JPG
PA091132.JPG