Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
01.03.2017
40
184
33
Biljka skinuta 5. oktobra zbog budji koja je počela da se širi i kiše koja je bila najavljena za vikend (inače nisam prskao ništa).Imala je 7 nedelja cvetanja i planirao sam da izgura punih 8, al' ne vredi, vreme ne dozvoljava.Inače, ova biljka je posadjena kao "rezervna" u slučaju da mi prva biljka propadne što se i desilo(izlomio je vetar).
Na sajt presadjena krajem juna, zemlja sa sajta i jednom topirana.Vrlo malo brige sam joj posvetio tako da sam prezadovoljan i sa ovo malo što je dala.
Ovo mi je bio prvi outdoor grow, a sledeće godine ću malo ozbiljnije pristupiti uzgoju i ići sa više biljaka.Srećno svima do kraja :)

Special Queen #1
1.jpg 2.JPG 3.jpg 4.jpg

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
75
429
53
Od 3 biljoze dve sam skinuo, a ovu sam probao pre 2-3 dana. Miris skoro nikakav, ništa posebno ni lepljiva ali su joj badovi stvarno ogromni. Otkinuo sam jedan hedić i osušio. Od početka sam čitao da je biljka lepa interesantna ali da od njih 6-7 koji su je gajili samo jedan je zadovoljan. U glavnom zvekno sam je u grindžer pomešao sa duvanom i napunio lulu. Povučem prvi dim... ništa. Nema onog osećaja kada povučeš dim od dobre vutre pa prođe do pupka. Nema ukus, nema da cepa grlo ( nije ljuta) Navučem se ja tu 4-5 dobrih dimova i razočaram :(. E posle 5-7 minuta mi je utrnula vilica i ne znam da li sam došao ili sam pošao :) Tako da što se ove bar tiče ocena 8 od 10. Ovu drugu još nisam probao ali su joj badovi i ona sama dosta sitniji. A treću sam sjebo malo.. Jako su osetljive što se tiče đubrenja. Biljka koja je u početku bila najlepša i najveća, ostala mi je još uvek u zemlji jer sam je stavio đubriva više nego što treba i dugo je bolovala. Tek pre 10 tak dana je počela da pušta pistile, a ove dve su već završile svoj ciklus. Tako da šte se tiče ove zadovoljan sam. Javljam kada probam kroz koji dan ovu drugu :) :rasta::rasta:

Pionir

Aktivan Član
21.01.2014
143
1.544
143
upravo mi se to desilo od nedavno skin.sk#1,odkojeg nisam očekivo:smoke:,pa
ak fulam s kojom sl.sry "Dolina Klonova";
CRNI PES IMG_2810.JPG IMG_2811.JPG IMG_2813.JPG IMG_2816.JPG IMG_2814.JPG IMG_2815.JPG IMG_2816.JPG
MAJMUNILTI M.BUSH
IMG_2819.JPG IMG_2820.JPG
CRIT.SENSI STAR IMG_2824.JPG IMG_2825.JPG IMG_2826.JPG IMG_2828.JPG G.S.C.-OD KALI CON.
IMG_2832.JPG IMG_2833.JPG IMG_2834.JPG IMG_2829.JPG IMG_2831.JPG I preostale cure:1lje.gor. M.B,2 desno BL.D.O.G,3 ljev. CRIT.SENSI STAR i na podu seka,i meni naj.GSC

IMG_2840.JPG IMG_2839.JPG
evo sad da još ovo:sun2:potraje još malo pa da to bude kak treba!!
:joint::wave: i budite pozdravljeni poštovani članovi :vutra:!!!!!

Prilozi