Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
23.04.2013
203
1.053
143
39
vukojebina gornja
pozz ekipica,blizimo se kraju lagano,ostali van jos 2 martian kusha i lemon og.
Lemon(DNA genetics) cudan skroz,u specifikacijama proizvodjaca ,seed finderu kaze da je biljka mala i da ne treba topirat jer je kao mali rastom.
Posto sam topirao sve iljke ovaj put,napravio sam to i lemonu,medjutim svaki je dobio 4 glavna vrha koji idu preko 2,5 m.
prve dvije slike je martian(DNA) IMG_4490.JPG IMG_4486.JPG IMG_4491.JPG IMG_4492.JPG

Hermic

DODOH - VIDJEH - ODOH
30.07.2017
243
2.586
143
Dok zubi ne popucaju... hehe... nadam se da si i kupio jedno 200-300 teglica... hehe... slatke muke...

Edit: svaka ti cast covjek... zasluzeno do posljednjeg grama... rijetkost... kad znas koliko muke, volje, posvecenosti, straha, grbavih leda i provedenih sati ima u tom growu , onda ti ovakva slika govori vise od milijun rijeci na svim jezicima svijeta... jos jednom veliko BRAVO i :respect: do neba... Dao Bog da nemos popusiti... hahahah

Poslednja izmena:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
2.857
16.402
358
30
คภ๔г๏๓є๔ค
ovak odokativni i sa tim da je slaba sa lisnom masom a bice sikurno 50 + g al neznam sa cim bi na slici usporedio i sve zavisi koliko ce imat jos sunca i uspjet e udebljat

• Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc and Pig

[email protected]

...
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.590
7.395
258
Galapagos( na Antartici)
S korijenom i granama i listovima i cvjetovima,oko 200g. A cvjeta 40-50g suhog ..moja grupa procjena:zvizd:
Ma frend neces imati puno ali bit će ti zato slatko,koliko god bude..jesi gnojio ti ovu biljku ikako?
Edit: evo Weed ti je odgovorio u isto vrijeme, on ima vise iskustva ipak ,a procjene su tu negdi..

• Sviđa mi se
Reactions: Pig

Pig

26.04.2018
32
88
18
22
S korijenom i granama i listovima i cvjetovima,oko 200g. A cvjeta 40-50g suhog ..moja grupa procjena:zvizd:
Ma frend neces imati puno ali bit će ti zato slatko,koliko god bude..jesi gnojio ti ovu biljku ikako?
Edit: evo Weed ti je odgovorio u isto vrijeme, on ima vise iskustva ipak ,a procjene su tu negdi..
Nisan zadnji 2 tjedna bio kod nje...