Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
06.05.2015
59
187
33
ZelenGrad420
pozz ekipa
random sjemenka ,mala je stara 70-tak dana
bila je do prekjucer u 18l posudi (bar mislim da je 18l) pa presadena u zemlju.
nazalost stalno je seljakana nutra van zbog susjeda i radnika...
pricekat cu jos koji dan da se stabilizira od presadivanja pa ide bio bizz bloom
bilo kakav savjet dobro dosao
(ovo okolo su rapadajzi :) ) ps. topana danas da da stane ic preko paradajza u visinu
update ;-D

Prilozi

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
118
1.035
143
26
Split
Prva slika 2xZkittlez(RQS) topirani na 6.spratu. Trenutno na nekih 120cm poceli cv ima par dana, samo su ih skakavci dobro ogolilo, treca na slici je nepoznata Divljakusa mirise jako jako vocno cvijeta nekih 2 tjedna, nju su odavno osakatili skakavci al bit ce nesto od nje.. Druga slika Strawberry Lemonade i Ayahuasca Purple jos nisu pocele cv. Za 2 dana ide opet posjeda i dupla doza hrane. 493F631C-B20F-4B11-B470-F0D0D8CB02F7.jpeg 79D1B932-7CEF-448A-B82D-2A4BF7574753.jpeg

Prilozi

25.08.2019
6
4
3
39
Kaj je 'stihac' brate Hrvat, iz Srbije sam prvu put čujem pa sam rad znati? Inace to je to! Ove godine gde god su rupe bile iskopane biljke velike, a gde sam išao 'no till' tu patuljaste, a ja probe radi, da vidim kako zemlju da obrađujem, jer i tu se sad inovira,
Inače jedan od jačih postova u zadnje vreme, dugo sam ovde, pratim... Lurkujem

LupusHerbivor

Aktivan Član
25.05.2018
198
592
93
Pardon, sad sam gledao datume iz growa. Ovo je "Misomorka" zasadena krajem 3. mjeseca.
Dakle, nije dan 90 vec sad preko 120 ak dobro racunam? Ali svakako nije gnojena, ni kad je bila u posudama niti vani.

Stihaca je alat za kopanje zemlje slican lopati. Sluzi za kopanje zemlje. Ove godine sam iskopao sredine rupa na metar pa i vise, znaci meni do preko trbuha jer sam lani primjetio da imamo sve manje i manje kise a najesen dodu uragani i sve polome tak da sam se ove godine primio jos jacega posla. Ne stigne ona ispunit rupu koju ja iskopam = nema razloga za gnojit.