Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
27.08.2019
31
86
18
37
Critical Pirple kush, okrece na purple, ko i u indooru nakon 6 tjedana.
Pljesan mi je pocela napadat vrhove. Nadam se da nece puno
Pogledajte prilog 299143Pogledajte prilog 299144Pogledajte prilog 299145
Pozdrav i tebi,i purpel-u,já bih ju digao što visočije,i oko nje,barem metař i pól do dva,počistijo trávu i své što raste okolo,da ima zrak dobar "krug"....dalo bi se i diy akumulátor-vent.(nešto mi po glavi..),pa rješiš vlagu..✌

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
473
2.091
143
skinuo moju afgokushicu i zaebo se, skroz su milky, tek sada nakon par dana u teglici se osjeti miris limuna i sve je jaci rad high.zaboravljiv budem i gladan kad zapalim sto znaci da je ipak dobra:)
prognozi vjerovao da ce biti 8dana kise zaredom a kisila samo 2dana i ostatak sada 20tak stupnjeva i oblacno s suncem idealno.
nema veze, slj godine pametnije....s ogradicama mrezicama se obranit od napasnika a i dublje zavuc u staru gustu borovu sumu pronac neku cistinicu.
4-5 automata i 2-3foto npr..
neznam samo dal da kopam rupe ili da odnesem toliko teglica, zemlju cu morat svakako u 2puta barem, podrucje je mocvarno oko sumice pa je i vlazno sto je ok
nosim vodu jedino par puta dok je hranim
sad ce frend afgan baća past i problijedit kad proba svoju afgan ziku, rijetko pusi pa se ubije kad zapali nest dobro:D

Prilozi