Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

dawsongeek

Aktivan Član
13.02.2015
197
885
93
30
@dawsongeek moze malo vise detalja? sto ce ti tolko biljaka, mislis samo zenke ostavit ili koje je plan? :)
a radio sam kao neku selekciju zenskih sjemenki po nekoj shemi sa interneta,probrao 1500 sjemenki,klijavost mi je bila nekih 50% tu je sad 700tinjak teglica,racunam da od toga nece izaci 100 tinjak van do kraja i jos ih presadim na polje tu ce isto bit zrtvi,joa odbijemo muske i rac da bi od tog imao bar 300-400 zenskih biljki.prva mi je godina da sadim industrijsku pa rekoh da vidm malo sta to je ::volimj::

12.12.2019
17
76
13
29
A evo i auto ww ulazi u cvjetanje pojavile se dlačice nažalost iz sigurnosti ne bih cijelu sliku vrtića baš je šarolik. Ima i par biljki protiv kukaca malo maslina malo kupusa malo ovoga malo onoga. Najviše sunca ima. Trenutno na oči mi raste. U 2 dana preko 6 cm porasla.
Evo update 9 dana razmaka. Počela cvjetat i bijela udovica.. bgmi rastom sam iznenađen (prvi grow)

Prilozi

05.05.2020
11
38
13
37
Hrvatska,Dalmacija
Prosli tjedan presađene u ove vece pitare.nadam se da su sve tri cure jer jos nisam siguran.evo par slika

Prilozi