Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

boscco

Aktivan Član
16.02.2016
116
393
63
74
Carmagnola presadjena iz plastenika u polje, još su izmrcvarene od bivanja u plasteniku i revegetaciji, ali "sledeća dva tjedna su ključna", za njen rast.. Svakoj biljci je dodana litra komposta i 50g zeolita.. ::listomahanje:: Za par dana neke ćemo topirati, a na nekima odraditi LST..
Pogledajte prilog 338955

Kada sadiš takve biljke koje su u fazi cvjetanja na polje, je najbolje poslije 7 dana da jim otkineš gornji deo koji cvate, tako idu one vrlo brzo nazad u vegetaciju...
Ako jih ostaviš takve onda ide sve mnogo sporije...
Imam 5 godina sličnog uzgoja industrijke za sobom...
Sretno!
 

meinkampf

Banned
Banovan
13.04.2019
27
63
13
49
Gobar dan zelim svim ljubiteljima prelepe nam lepotice!Hteo bi pitati nrkoga i otvoriti temu o aiomatik semenima zasadjenih napolju!Imam oca koji me potpuno podrzava,pazi mi na biljke,redovno zaliva,na nasem vocnjaku sa kucom.On pece rakiju,a biljke pazi isto kao sto bi ja!Prosle godine smo izvukli ovu Ruderalis Indiku,koja je na mom profilu,imam 46.god.iz Vojvodine sam.Najavljuju kise sa gromnim padavinama.Naime bio sam teski heroinski zavisnik 10.god.Presao sam na metadonsku terapiju,na kojoj sam 20-tu god.Dobijam 12.kubika metadona dnevno,dobijam za nedelju dana 88.kubika ili skoro 9.boca,ali mi dobijamo onaj makedonski koji je u flasama og 1.litre.Naravno sve je to ostavilo posledice!Bolujem od izuzetno teske depresije,imam cirozu jetre(ne hepatitis)vec alkoholnu,plineuropatiju od bodenja po nogama i femoralnoj veni i pijenja(nemam osecaj od vthova prstiju na nogama do kolena,bukvalno nikakav).Pio sam og 2003-13.god.2-3.litre pelinkovca dnevno na sav taj metadon.Nisam pio po kafanama vec kuci.Zivim sa bakom koja ima 93.god.i hvala BOGU,zdrava je i izgleda 20.g.mladje.,u svemu me podrzava,jedino iz postovanja prema njoj nisam pio da gleda kako propadam!Izvinite na duzem uvodu!Preko jedne slovenacke firme(verovatno je znate na koju mislim),pocinje sa H.Hteo sam posaditi automatik ali napolju.Brz rast,brza berba!Interesuje me da li je neko imao iskustva sa tom firmom?Da li je sadio auto biljke napolju i koju mi bi ste mi preporucili za pocetnika automatka koji sadi vani?Treba mi pomoc koje su za skidanje posle 8-12 nedelja,da imaju solidan prinos i rad?Sadio sam klasicne napolju 4-9-tog meseca.Ali mi je to dugo.Vas predlog i razumevanje na duzini teksta jer prvi put pisem,dok se ne skontamo!Pozdrav svim dobrim ljudima iz Hrvatske,Slovenije,Bosne,uostalom svima koji isto mislimo na podrucju bivse Juge!Ja sam doziveo lepa vremena i svake godine sam po 2.meseca isao na more na isto mesto,kod istog coveka koje je za mene bilo mali raj!Od 1/2.god do prokletog rata sam dolazio u mesto izmedju Splita i Omisa!Inace deda sa majcine strane je iz Ljubuskog.Pozdrav i nadam se vasoj pomoci.S'postovanjem Vladimir!
 

meinkampf

Banned
Banovan
13.04.2019
27
63
13
49
Pozdrav svima pisem prvi put.Hteo sam ove godine zasaditi automatik napolju.Seme bi uzeo od jedne slovenacke firme,verujem da znate koje?Da li je neko imao iskustva sa njima?Treba mi pomoc jos u tome sto imam idealne uslove!Tata mi je u penziji,biljku na profilnoj je on odgaio,potpunu podrsku imam.Inace pisem iz Vojvodine(Backe),trba mi pomoc oko odabira vrste semena.Da ima dobar prinos i po vasim iskusvima feel good.Bolujem od teske depresije,10.god sam bio na horsu,sada sam preko 20.god na metadonu(12.kubika dnevno).Cugao sam oko 8.god 2-3.litre pelinkovca!Treba mi nesto da me odrzi da i dalje ne pijem i da me podigne iz depresije!Ne treba mi CBD,samo automatik.Molim vas vase,ako nije tesko iskustvo i predlog.Da je mogu skinuti 8-12.nedelja.Pozdrav svima od Vladimira sirom Hrvatske,Slovenije,BiH od Vladimira!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran and Pig2

Pig2

Aktivan Član
09.05.2019
76
259
53
Pozdrav svima pisem prvi put.Hteo sam ove godine zasaditi automatik napolju.Seme bi uzeo od jedne slovenacke firme,verujem da znate koje?Da li je neko imao iskustva sa njima?Treba mi pomoc jos u tome sto imam idealne uslove!Tata mi je u penziji,biljku na profilnoj je on odgaio,potpunu podrsku imam.Inace pisem iz Vojvodine(Backe),trba mi pomoc oko odabira vrste semena.Da ima dobar prinos i po vasim iskusvima feel good.Bolujem od teske depresije,10.god sam bio na horsu,sada sam preko 20.god na metadonu(12.kubika dnevno).Cugao sam oko 8.god 2-3.litre pelinkovca!Treba mi nesto da me odrzi da i dalje ne pijem i da me podigne iz depresije!Ne treba mi CBD,samo automatik.Molim vas vase,ako nije tesko iskustvo i predlog.Da je mogu skinuti 8-12.nedelja.Pozdrav svima od Vladimira sirom Hrvatske,Slovenije,BiH od Vladimira!
pozdrav..mozes slobodno napisat hempatia to je sponzor..ja san ove godine narucio sa njihove stranice posla san mail jel mogu poslat ista prije doslo je za 3 dana na adresu profesionalci..ja ove godine sadin royal gorila jedan od najacih automata na trzistu 70dana od sjemenke do cvita..zasad lipo napreduje i dosra je otporan opcenito vidit cemo do kraja oce valjat prvi put sadin ja mislin da nemoze falit..prosle godine san sadio isto od royal queen quick one ubra san nakon 60ak dana 50 grama po biljci..ja bi ti preporucio royal gorila vidin po internetu da ljudi uberu suvog 100-300 grama..nravno to san ja sve sadio vanka u planini :)
 

Pig2

Aktivan Član
09.05.2019
76
259
53
pozdrav..mozes slobodno napisat hempatia to je sponzor..ja san ove godine narucio sa njihove stranice posla san mail jel mogu poslat ista prije doslo je za 3 dana na adresu profesionalci..ja ove godine sadin royal gorila jedan od najacih automata na trzistu 70dana od sjemenke do cvita..zasad lipo napreduje i dosra je otporan opcenito vidit cemo do kraja oce valjat prvi put sadin ja mislin da nemoze falit..prosle godine san sadio isto od royal queen quick one ubra san nakon 60ak dana 50 grama po biljci..ja bi ti preporucio royal gorila vidin po internetu da ljudi uberu suvog 100-300 grama..nravno to san ja sve sadio vanka u planini :)
imas forum strain report tamo mos vidit sta su ljudi sadili
 

brdo420

Aktivan Član
15.10.2015
120
475
63
Pozdrav ljudi evo i od mene malo vise slika, ima tu svega od domaje do diesela i sdg-a od dinafema te par automata.
Zemlja terramagma te bi ju bas pohvalio ovim putem pošto prvi put radim sa njom
Na nekim grejpfrutima su vec neke pistile izasle al nemam slike njih al ce bit,a domaje mi lice na jajane makar znm da je rano da se to vidi

3C592A39-A5CF-4C40-86D5-ABFFFBCA3E96.jpeg
Diesel 26.5 niknuo
FD26213F-3F55-42DE-8431-686E5A450A01.jpeg
Nafta#2 isto niknuo 25tog
39ED0EEE-480C-4DF3-AF20-B4F2CAF99E5E.jpeg
#3 niknuo 24tog
5CB84754-AD6E-41B1-9505-87DB2C02F439.jpeg
Domaja#1 nikla cca pocetak maja
2B1854D1-BB95-4723-8B5F-3BE4F9A58486.jpeg
Domaja #2 vidli ste ju vec prije neocekujem puno od nje al ce bit neka uboica ak naravno nije muž
C1DEBF3A-834A-4DC0-8F36-66ECECFF906E.jpeg
Domaja #3 al se slabo vidi mislio sam da sam malo bilje uhvatio‍♂️
D7805E5E-F2BC-4C14-BDC7-441D6916305C.jpeg
Domaja #4 topirana prije 10tak dana i vrlo lijepo napreduje, btw nisam napomenuo dasve osim diesela je dobilo po 3 doze u 6 navrata plantele list znaci svaki drugi put i izgleda da im je pasalo svima sad je kisa ovih dana pa nisam 3 dana nista mikso
4A053D85-4649-458F-8074-D5BDB3FC35F5.jpeg
Jos jedna domaja ona je prva izasla al mi lici na jajana imam sliku jednu jos ja mislim
27F11A58-B075-412E-8AFC-A38362E8DCB8.jpeg
Evo je ljudi uzivajte zelim svima puno srece ( i van vrta ) i naravno zdravlja✋