Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
pecurko je napisao(la):
Bez ljutnje, ali ne verujem da je iko u stanju da sjebe drvo koje moze rasti 300 godina i proizvesti na kubike i kubike kiseonika, da bi odgajio jednogodišnju biljku...
Radije nađi bolji sajt, pa presadi ili sledeće godine pazi pri izboru istog... ajmo malo ekologija, Majka Priroda...ko će je poštovati ako ne mi koji u njenoj magiji svakodnevno uživamo.:maryjane:

Bez ljutnje Zeleni, ali moraš da opravdaš nick.


Pecurko u pitanju si oko 40-ak biljaka ne jedna da je jedna nebih nikad dirao sumu.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
pecurko je napisao(la):
Bez ljutnje, ali ne verujem da je iko u stanju da sjebe drvo koje moze rasti 300 godina i proizvesti na kubike i kubike kiseonika, da bi odgajio jednogodišnju biljku...
Radije nađi bolji sajt, pa presadi ili sledeće godine pazi pri izboru istog... ajmo malo ekologija, Majka Priroda...ko će je poštovati ako ne mi koji u njenoj magiji svakodnevno uživamo.:maryjane:

Bez ljutnje Zeleni, ali moraš da opravdaš nick.

Prijatelju da si malo bolje upučen znao bi da hektar konoplje proizvodi mnogo više kisika od hektara amozonske prašume . Možda ti zvuči nemoguće , ali je tako ...tako da dečki režite bagreme , orahe i svo to granje i sadite HEMP !!!

Ja sam osobno stuko jedan orah , ali sam se "pomolio" za njegovu dušu i kroz 3 god. posadio 20tak novih duša na njegovo mjesto :)
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Zeleni zeleni nemoj s 40komada ići u manufakturu ako to briješ jerbo ćeš dobit nove sjajne narukvice i po guzi od druga u buksi ;)
Sadi za svoju dušu i čekaj "bolja" vremena imo...

Sretno šta god napraviš
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Hvala ti druze najvise!! Imas neki predlog kako da to odradim stealth najvise jer ipak odzvanja kad,zapnem sa sekirom da secem..Citao sam po netu,da treba ogluljiti stablo u krug 20cm sirine i da ce posle toga krenuti da,se susi ili da jednostavno ubrizgam u stablo jak otrov..
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
LOL , nabavi si bebicu poput moje .
Falkniven A2
jedan od najboljih noževa na planeti , je da je 400evrića , ali ruši orah ko iz **********e :)

2e3bn8m.jpg


VG 10 čelik , za sve koji ne znaju ....to je preverzijica .
http://www.fallkniven.com/en/shop/details/21/24/fixed-blades/survival-knives/a2
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
da si malo bolje upučen
Kamo lepe sreće... da nisam. Mi kao pričamo o tome kako bi svet trebalo da sadi konoplju, da bi to spaslo tolike šume i tra la la, a vamo čovek ubrizgava otrov u stabla nečije šume, bez obzira što je to neki bagrenjak....to što pričaš Haze bi možda i bilo opravdano da ti možeš da zasadiš hektar konoplje i da to radiš iz godine u godinu u suprotnom benefit je na strani bilo koje višegodišnje samonikle biljke.
Oprostite možda je vama svejedno, daleko od toga da bih da Vam namećem šta je ispravno a šta ne, ali ja volim prirodu i gledam da se prema njoj odgovorno ponašam...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
po MOM MISLJENJU , proizvodilo vise kisika ili ne, svejedno bi trebali svakoj biljci dopustiti da raste... bilo to drvo, alga ili sta god, ima pravo na "zivot" isto ko i mi.... to sta mi mislimo da mozemo kontrolirat prirodu i ubijat njezine stanovnike, ne daje nam za pravo da to i radimo... to je isto koda sve ljude ispod 120 IQ ubijaju, i sad nisi ti kriv sto nemas 120 IQ a ubit ce te svejedno, isto tako orah ako ne proizvodi isto kisika ko vu, ne znaci da je trebamo "ubit" jer zato nam daje neke druge plodove i radosti, kao i ljudi i sve drugo na ovom svijetu... dao sam malo banalan primjer ali vjerujem da cete me razumjeti :)

peace out !
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
To je divno i krasno , kada bi samo 10203010 šumara i 232101 firmi koje rade sa drvom dijelile našu ljubav prema zelenilu .
1 drvo nikom neće faliti . Volio bi da mahnem ****** i da sve bude divno i krasno , ali realnost je drukčija ...šume gubimo iz dana u dan ...i ako ovako nastavimo nema nam pomoći .
Što se tiće ubrizgavanja otrova u drvo ...mislim da je to krajnje retardirano .

Reci mi zeleni91 kako bi želio umrijeti ? Da te otrujemo i gledamo kako se koprcaš ili da ti odrubimo glavu :) ??



ps . Orah je pao , ali je pao samo jedan i to za veće dobro , ne opravdavam sječu drva eto tako jer ti treba 2h više svjetla na sajtu, ako je potrebno maknuti jedno stablo da bi 20 mojih stabla živjelo ...+ orah je zagrijao jedan dom na neko vrijeme , tako da nije samo tako odrezan i ostavljen da trune .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GROWeed

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
auuuu pokrenula se ekoloska rasprava.. xD slazem se sa hazeom jer ljudi masovno secu sume,a moj sajt nije diran 60godina. Tako da za dobrobit 40-devojaka bice mi zao ali iskrcicu pa do,godine kako ste i sami rekli bolji sajt.pozz a mi odrubio a se ja koprcao na isto svi zavrsavamo.!!
 

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46


u rupama zemlja florabela(mešavina slabo dekompostiranog belog sphagnum treseta,viosko kvalitetnog smrznutog crnog sphagnum treseta i glinenih granula. Dodato vodotopivo đubrivo (1,5 kg/m[SUP]3[/SUP]))15L po rupi,5-og je pojeo pauk.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
lepo casper, al kad je sa komentarima evo nekih... ako je u vege kako znas da je zenka... i savet za fotke, sa tako velikom rezolucijom mozes uvek da odradis opciju crop, tj. da iseces onaj deo koji je svima zanimljiv, a da se sto manje vidi "okolina", mislim, nemam nista protiv ako si bas zeleo da stavis naglasak na alatke i usput biljku, ali ja bih to ovako okacio



+ nije na odmet da skidas exif informacije, ne mora svako da zna kojim aparatom fotkas a svaki malo bolji softver za obradu fotki ima tu opciju
samo teraj, keep growing
 

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
PowerSeed je napisao(la):
ako je u vege kako znas da je zenka... i savet za fotke, sa tako velikom rezolucijom mozes uvek da odradis opciju crop, tj. da iseces onaj deo koji je svima zanimljiv, a da se sto manje vidi "okolina"
+ nije na odmet da skidas exif informacije
opuštenooooooo,bitno je da u propertis-u slika nema gps koordinata

za dobar dan domaja sativa:


za dobro veče domaja indika:


za laku noć critical kush by barney's farm:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura