Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
296
63
32
Ljudi daj pomagajte šta je ovo imaju Hedovi koji su dobili boju kao na slici i unutar tih hedova se nalaze crvići neki, očistio sam svuda gde sam video. Šta raditi ?

Prilozi

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
895
3.766
163
Ljudi daj pomagajte šta je ovo imaju Hedovi koji su dobili boju kao na slici i unutar tih hedova se nalaze crvići neki, očistio sam svuda gde sam video. Šta raditi ?
Gusjenice, nemas puno opcija dok si tako duboko u cvat pinceta u ruke vadi ih van koliko mozes, caj od duhana, kamilice, papra cilija i belog luka i kupaj je. Ove godine nas sve gusjenice opsjedaju..

off. Prva godina s biljkama vani i nije mi se dopalo bas, cini mi se da ce biti neki upgrade boxova.

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
296
63
32
Gusjenice, nemas puno opcija dok si tako duboko u cvat pinceta u ruke vadi ih van koliko mozes, caj od duhana, kamilice, papra cilija i belog luka i kupaj je. Ove godine nas sve gusjenice opsjedaju..

off. Prva godina s biljkama vani i nije mi se dopalo bas, cini mi se da ce biti neki upgrade boxova.
Hvala ti puno na informaciji

• Sviđa mi se
Reactions: Katica

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
158
2.112
143
Ljudi evo savjet za sve koji se bore s gusjenicama. Ja sam prije par dana imao najezdu. Znaci na 5 biljki ako nije bilo 100 komada, od malih do onih velilih zelenih. Preparat “Affirm” sam uzeo i prespricao. Ujutro kad sam dosao sve su bile mrtve dolje po zemlji ili na liscu. Karenca je 3-7 dana tako da jos uvijek stignete tretirari :)