Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Danas će bit postavljena nova mreža, bilo je kiše pa smo odgodili malo.. A i sad sam ustanovio da sam pretjerao s biljkama na taj prostor, nakraju cu ostat i bez tog malog putica između biljki pa cu valjda visit ko Spiderman da obavim sta treba hh. Potrošio sam hrpu sati da ih uredim ali nije mi žao kad vidim kako su mi vratile.


20210713_125124.jpg

20210715_113511.jpg
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
bushy, bas su dobre nisi nista pretjerao, vezivaj razvuci ih malo i siri mrezu

bas su vam dobre fotke ekipa, vidim neki traze kisu, ja je se nemogu rjesit.pada danima da se mucim s
klijanjem, iskoristio par suhih dana odnio na site nekoliko al neznam jesu li prezivjele zadnje hladne noci i hrpu kisurine.
najavljuju manje poplava slj tjedan
uglavnom druga tura isklijava s jednom stolnom led lampom pa uskoro i njih selim na site ukoliko vise zatopli i zasunca malo.
samo gurajte
 

čapo_

Aktivan Član
21.01.2021
271
1.224
143
Pustia sam je jos par dana i sve mi se cini da cu je morat uklonit.evo slika da vidite sami.inace radi se o gorilli glue automatic koja nakon skoro 90 dana ulazi u period cvijetanja.znam da je automat jer sam je sadia prosle godine i bila je gotova za 110 dana.Pogledajte prilog 409679Pogledajte prilog 409680Pogledajte prilog 409681
Nema ovde ni a od automata, autos krece da cveta 30-40dana u 90om se vec bere... moguce da je zalutalo seme od foto biljke.
 

Jusufijovič

Aktivan Član
07.04.2013
74
356
53
Kod mene basbas obilna kisa evo vec drugi dan, a najavljuju je i za sutra. Danas sam imao namjeru da nahranim biljke, ali sam vidio da i nema bas nekog smisla jer je sve natopljeno. Ne pokazuju posebne nedostatke, osim sto su novi izrasti malo vise zuti nego sto sam navikao, ali to je mozda i do telefona, a fan listovi su sasvim okej, cak i oni pri dnu.
Kod ove najvece mislim da sam zavrsio s topiranjem, jer je dobila lijep izgled, mada sam se dvoumio danas da li da je jos malo pocupam :D

6.jpg

Ove dvije sto su se jedva dozvale sebi nisam ni trenirao da ih dodatno ne bih usporavao, a ova jedna skoro da i nema sporednih grana, ali sve joj je oprosteno

7.jpg


8.jpg

I kad vec napisah post, da o istom trosku upitam iskusnije za savjet. Biljke uopste nisu hranjene 15 dana i sad me zeza kisa. Ukoliko je zemlja bas natopljena da li je problematicno dati im npr. 4x dozu gnojiva (Plantella list) na 5 litara vode, ili da cekam da se zemlja osusi, pa da zalijem kako treba, ali to moze da se otegne i na jos 7 dana, sto mislim da ce vec osjetiti.
Lijep pozdrav za Hortikulturno umjetnicko drustvo :vutra:
 

čapo_

Aktivan Član
21.01.2021
271
1.224
143
Steta da se ne topiraju da budu jos sire :D samo rokaj, i ovu sto kazes da nema sporednih grana ja bih joj odsekao vrh da vidis kako ce da dzigljaju granee :D steta da ne izvuces maksimum iz njih ;) a za zalivanje cekaj da se osusi zemlja pa je hrani.
 
21.06.2020
3
20
3
44
Green Gelato Royal Queens Seeds,star oko 2 mjeseca,dobio prekjučer 5l vode sa dozom plagron vita race.. :lol: :gled:
@Hoću noć ,drug,presađuj to pod hitno i na sunce,ovako ovo izgleda kao da su mužjaci neki u pitanju!! ::kauboj:::cool23:@Saša443 ,kolega ajd mi objasni onu tvoju teoriju sa preflowerom,vidi biljke stare dva mjeseca i nema ni jednu božju dlaku,cijelu sam ju pregledao više puta da mi ne promakne!!?? Pogledajte prilog 409380Pogledajte prilog 409381Pogledajte prilog 409382
Snapchat-539996154.jpg
presadjena je