Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.03.2012
33
47
18
31
@Hammer 2 +5 bombi e nisam napomenuo. Pistile su sve tri pokazale još otprilike pre 20ak dana sigurno,ova jedna je i ranije. I od tad su samo rasle biljke. E u zadnjih par dana je počelo sve više pistila da raste,pa zato pomislih,da nije krenulo sa cvetanjem. A zadnji grow sam odradio pre 4 godine i tad sam bukvalno ceo sajt pročitao, al pozaboravljalo se. Evo još jedna sl,možda se bolje vidi. Hvala bratski. 20210808_141130.jpg
 

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
@Hammer 2 +5 bombi e nisam napomenuo. Pistile su sve tri pokazale još otprilike pre 20ak dana sigurno,ova jedna je i ranije. I od tad su samo rasle biljke. E u zadnjih par dana je počelo sve više pistila da raste,pa zato pomislih,da nije krenulo sa cvetanjem. A zadnji grow sam odradio pre 4 godine i tad sam bukvalno ceo sajt pročitao, al pozaboravljalo se. Evo još jedna sl,možda se bolje vidi. Hvala bratski.Pogledajte prilog 411347
Jel to hermi?
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
@Grmgrmic moje su automatici,vjerujem nisu ni njegove hermi iako malo prva i dr. slika mogu zbunit. Slike su loše ali kolega shomzz može primjetit kako izgleda početak cvjetanja kad se već cvijet stvara. Fotoperiodne mogu ako su dovoljno velike pokazat prve pistile početkom 7og mj, a sa cvjetanjem krenut od polovice 8og mj. Ovisi o strein,ali postoje razne teme za to pa da ne spamam previše i urednicima zadajem dodatni posao i za njih veliki :respect:
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Imam fobije od otvaranja dnevnika hahah.. Uvijek ispadne da otvorim dnevnik i bude brutalan start i onda krene jedan problem pa drugi.. Ove godine sam se posvetio baš full svemu i imao plan od početka do kraja kako ću što napravit, ali to naravno uzme i vremena za trening i čitanje/proučavanje.. Uz ove mrcine imam i manje ženke i automate pa dok malo i njih pripazim bude napet tjedan.. Baš mi je drago kad me netko od starije ekipe pohvali, sve mi lijepo bude :D.. Otvaram zimski dnevnik jer sam se počastio s nekim led panelima pa da vidim kako to ide
 
01.05.2021
2
4
3
25
Posmatrao sam neki video te vrste i dosta jos slika na internetu sam uporedio i tako sam utvrdio, nema ni jedne da je slicna, tek juce sam dodao gnojivo a stara je oko 4 meseca, i dalje nema hedova to me muci ali sam procitao negde da ova vrsta cveta u septembru i to me muci kad pocinju da izlaze hedovi? I na koliko dana da stavljam gnojivo ja sam sipao pantelu. Pocetnik sam. Hvala
 
Poslednja izmena od urednika: