Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.03.2012
16
1
0
43
ako ti je to prvi grow,niti ne zelim zamisljat kako ce ispast drugi grow:)
samo tako naprijed,samo neznam dali ti ta plastenik blizu kuce ili necega.ako nije neznam koliko je pametno tako naprijed,jer iz zraka je lako uocljiv,to je samo moje misljenje ,ali vjerovatno znas sta radis kad su ti biljoze tako lijepe:clap:
 
18.04.2012
35
7
8
Plastenik je mal i u dvoristu mi je danas sam ga prosirio malo i poveco u vis ... kad sam ju posadio tu di sam je posadio bila je pred smrt nisam se nado da ce tolika ispast sad jbg stisno zube pa sta bude imam srece zivim na selu kuca koja gleda na plastenik je napustena stari mi " botanicar" cijelo dvoriste mi sareno i puno biljaka svakovrsnih tak da ono neupadljivo je ... a + plastenik je tu od samoga proljeca stara je unutra imala flance neznam paradajze parike itd ...
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Moze se reci da je i tezi trening hahah... Ali vidi se koliko izbivaju novi vrhovi bez ijednog odsecenog,hvala za savet vise je necu dirati dok se ne podigne 10cm pa onda ide novo vezivanje i slikee,ovo za listove mi nejasno malo ja kad se savijem oni dodirnu zemlju ali ne toliko jer vec sledeceg dana su od zemlje 5cm.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Priznajem,ovakvo savijanje još nisam vidio do sada.Trebalo bi otvoriti novu rubriku u treninzima pod nazivom...brutalni hst:icon_lol:
Zašto pobogu to, tako jako?
 
18.04.2012
35
7
8
Ja sam radio isto LST vani ove godine ..Pa evo da vidis kak je to kod mene .. Malo je odigni da iako i meni su bili listovi neki na podu i opet proslo ok .... imas mjesta okolo nemoras ju toliko savijat stvarno previse ...

17.05





18.06





24.07

 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
VenloNL je napisao(la):
Priznajem,ovakvo savijanje još nisam vidio do sada.Trebalo bi otvoriti novu rubriku u treninzima pod nazivom...brutalni hst:icon_lol:
Zašto pobogu to, tako jako?

Bio je fazon keva dozvolila u dvoriste ali kao mora mnogo po zemlji i ja silovao ocigledno iz vasih komentara do daske,neka je necu je dirati vise neka raste malo..Sutra idem na sajt gde me cekaju mojih dvadesetak devojaka pa se cujemo sa novim slikama..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak