Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
a to je slikano posle zalivanja, nemas pojma kako su tuzno izgledale pre, ali su dobile slamu da ih stiti, koliko toliko. a tek kad ih poprskam vodom po listovima, odmah zivnu, mukice
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

DrOrange

Aktivan Član
23.06.2013
87
807
83
Posto mi je ovo prvi grow, odlucio sam da bude eksperiment, radim ga u 2l.
Radi se o domacici, posadjena 12.07, iz zemlje "progledala" slijedeci dan odma. Necu presadjivati vec cisto ocu da vidim kako ce biljoza da izgleda na kraju. Zemlja je za cvijece. Juce sam je prvi put gnojio sa 20-20-20 gnjojivom. Curica je. Osjeti se miris fine domaje ;)
Evo slicice:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe and usrname

DrOrange

Aktivan Član
23.06.2013
87
807
83
Ne znam ni ja sta joj je, slabo ide u visinu ali zato dole divlja. :D Vjerujem da ce u slijedecih par dana biti jos bolja jer sam je pognojio. Sunca ima od izlaska do zalaska. Growam je na krovu male supice. Ako bi je presadio sad u vecu posudu, da li bi ona poludila? :vb_devil: I najvise mi se svidja miris... :D
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
Rezultat toppinga

visina 180cm

CAM00321.jpg
 
30.05.2013
25
12
3
POWERSEED mozes li znat jesu li one dvije biljoze zenske sto sam na prosloj stranici objavio?? ja sam imao 3 biljoze i muska je bila vec procvjetala davno pa ja mislim da su ovo curice!! ako moze mala pomoc?? :joint2:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
na osnovu onih fotki niko ti ne moze reci nista o polu, sem da je velika verovatnoca da su cure ako nisu procvetale kad i muski, stavi neki photo update, ali fokusiraj se na vrhove, ne cela biljka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Poz evo mene malo :D



Auto Purple, 50. dan, malo sunce opeklo donje listiće koji su naknadno pokidani, dosada gnojen 2 puta sa Compo Guano, prvi put pola doze, drugi put cijela, iduće će gnojenje dobiti duplu :D
Iznenadilo me to što je već sad dosta ljubičast, a nije još na kraju, moja procjena je nekih 3 tjedna max (uzmite u obzir da biljke vidim samo preko slika kao i vi, a ne uživo hehe).

Evo ga:

















Auto Super Hash, 49. dan, gnojen jednako i istodobno kao i Purple, ovo na listovima je rezultat slučajnog proljevanja gnojiva po njima, kaska za Purpleom neko vrijeme, ali se vidi da je zdrav vrijeme me ne zanima, samo da bude dobro, debljanje mu treba, ali ću ipak iduću dozu ostaviti na jednoj, a ne duploj kao za Purple, tek toliko da uklonim sumnje neke svoje.

Evo i Hasha:














Suma sumarum:
Ne zanima me koliko ću dobiti, samo da dobro svrši i da zapalim svoje hedove, pa makar bilo sve skupa 15 grama, znam da će biti odlično.
Smješno mi je to da je Purple 70% sativa a piči ko lud, dok je Hash 90% indica a vuče se ko baba stara, nema veze.

Zanima me vaše mišljenje za Purple koliko još bi on mogo guslit do pobjede i dal ima netko kakav pametan savjet za sve ovo ili nešto vidite što ja nevidim.

I da, KLIK na sliku, dobra je rezolucija :)

Moje mišljenje je to da je sajt UBIO, i da dogodine planiram masakr, lagano kroz cijelu zimu kupovati zemlju, i napraviti nešto za skupljanje vode, i onda u proljeće zabit 10 feminiziranih razne sorte, a tamo u ljeto 10 automatica i to je to :D


PEACE
 

DrOrange

Aktivan Član
23.06.2013
87
807
83
Cisto da napisem ovdje kako ide moj "eksperimentalni" grow u cilju sticanja vise iskustva u pripremi za slijedecu sezonu. Danas joj je 23 dan, visina je negdje oko 30cm, 2 puta sam je gnojio do sad( radim to prilikom zalijevanja(svakih 5 dana). Radio sam na njoj LST ali cini mi se da ce ispasti hermic na kraju. Vidjecu u slijedecih par dana sta ce da ispadne, necu se razocarati ako bude hermic jer je ovo cisto eksperimentalni grow.
Nemam kameru trenutno da uslikam, slike za par dana.