Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Ne, idu u vanka za nekih tjedan dana.Stare su zapravo 2-3 dana.
To je prva tura od 3 komada,bice vjerojatno i RQS Northern lights pa cu valjda i neki test odradit, oba straina u istim\slicnim uvjetima.
Jos imam dilemu dal da radim dnevnik il da povremeno ovde kacim slike.


Ne moras citirat ako odgovaras odma ispod posta
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Jolly Joker je napisao(la):
Probaj sa žicom, lakše je da ih nameštaš na tačno mesto pa možda pomogne! ;)

ImbraGrabarić je napisao(la):
stipe: bakrena žica, razne debljine...ko za struju, izolirana
igraj se, ukljući maštu i okolinu....zaveži za onaj čempres iza, rub posude, susjedovu ogradu....sve možeš iskoristit
IMAG3170.jpg


IMAG3171.jpg


evo poslusao sam vase savjete
presadjena u puno vecu posudu(mislim da je 25L). zemlja je mix cca: 10% rijecnog mulja/naplavine di kopriva raste 1.5m u zrak (pokazao se savrsen za vrt), 40% bio humus+treset+pitajbogakaj + 50% Cvetal zemlja + 3 šake stiropora ...... zaliveno punom dozom Plantella list.

maknuo spage i stavio zice....nadam se da je ok za pocetak. vidjet cu kad sunce dodje kad se vrhovi podignu kak ce to izgledat pa cu dodatno rasirit gdje ce trebat.
jel ok ovo za pocetak? :D
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
:respect:

To je to! Sad kad se razgrana, nećeš znati šta ćeš sa njom! :D

Kolika je posuda? Znaš litražu otprilike? Ili bar dimenzije?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
cisto slucajno je krenula u krug....tak da mi se cini dobra ideja da probam lst radit u krug da dobijem jednu "mikrofonku" :D (jedini bed je kaj je ovo Nirvana regular mix, ak bu muska...idem kod Glumicica da joj spol promjeni...psmtr)
evo editirat cu ovaj post za 5min samo da idem slikat posudu...neznam kolko je litara tocno.

edit: evo za usporedbu stara posuda, svinjska lubanja i posudica za salatu :D

IMAG3172.jpg
 
31.05.2013
4
2
3
Pozdrav.
Kao prvo zahvaljujem se forumu i članovima jer stvarno sam se načito svega što ste pisali i puno mi je pomoglo to sve, mada sam tek poćeo.
Bolesna majka pa joj idem pomoč znam za dosta slučajeva kod kojih je sveta biljka pomogla pa se i ja tako nadam.
E ovako da ne dužim sjeme je nepoznato, uzeo sam ga od nekog dobrog dima, biljčice su izbile prije 12-13 dana samo su mi nekako mršave, dosta visoke jel to normalno u ovom stadiju ili sam nešto fulo? Hvala
nchzrily71osu98m3y.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Fali im svjetlosti i zato se tolko izduzuju.
Naspi zemlje do vrha i zabodi stapice i privezi biljke da se ne prelome i obavezno van snjima na sunce dok ne ojacaju.(pretpostavljam da nemas box unutra).
 
31.05.2013
4
2
3
Hvala, napravit cu to. Nemam box držim ih vani na terasi, ali nemaju tamo direkt sunce nego je više samo obasjano, a kad ojačaju mislim ih presadit u vrt :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vedranST

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
stipe je napisao(la):
cisto slucajno je krenula u krug....tak da mi se cini dobra ideja da probam lst radit u krug da dobijem jednu "mikrofonku" :D (jedini bed je kaj je ovo Nirvana regular mix, ak bu muska...idem kod Glumicica da joj spol promjeni...psmtr)
evo editirat cu ovaj post za 5min samo da idem slikat posudu...neznam kolko je litara tocno.

edit: evo za usporedbu stara posuda, svinjska lubanja i posudica za salatu :D

IMAG3172.jpg
Hahahahha! Svinjska glava! :D :D :D

Ogromna je razlika, bice to super! :ridinghorse:
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
dude je napisao(la):
...biljčice su izbile prije 12-13 dana samo su mi nekako mršave, dosta visoke jel to normalno u ovom stadiju ili sam nešto fulo? Hvala

dude sinko, obavezno presadi te biljke u nesto vece i fino ih zatrpaj skoro do listova da budu stabilne, ili nista od njih,, i naravno stavi ih na mjesto di ima sunca dosta ajde sretno s time i poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and dude