Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.04.2014
21
45
0
No Joke je napisao(la):
To je "Mesurol" insekticid i sredstvo koje je mamac za puževe. Loše si ti to probao, sad će ti navaliti puževi ko ludi, budeš vidio, to je mamac koji ih privlači i ne posipa se na taj način nego se stavlja metar do dva od biljaka na male hrpice.

Nije onda to isto, vidio sam kad mi davao taj covjek da je za biljku kao neko gnjojivo, a ne za puzeve !
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
103znki.jpg

dwf47c.jpg

nyxoz.jpg

ev9nwn.jpg
 
13.10.2006
24
270
48
Hvala.Prvi post mi je ali pratim forum vec duze vreme.Jos uvek se ucim,eksperimentisem,ovo je treca sezona istog semena,nije brendirano,nepoznatog porekla ali je bila odlicna prosle dve godine.Ove godine,trece po redu,prvi put probavam da napravim zbun i djubrim je iskljucivo domacim organskim tecnim djubrivom,od koprive i gaveza koje sam takodje nedavno probao prvi put praviti.Za sada je zdrava ekstra i raste kao popizdela.Imam jos par ideja za probati jos par varijanti organskog djubrenja,po starinski nacin,zelim ove sezone videti kako ce ispasti bez ikakve hemije.Nemam nekog iskustva prevelikog ali ovo je sve iz ciste ljubavi i iskljucivo za sopstvene potrebe pa nemam problem i da mi ne uspe...Videcemo,za sada napreduje fenomenalno.
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
90
Rio de Janeiro
Većina ih je presadjena u šumu,ostale su još 2 da ojačaju malo još koji dan.Imao sam malo problem sa kamenjem pa su rupe ispale plitke da sam morao improvizirati s kartonskim kutijama da bi mogao korijen da ide dublje.
[/url]">http://
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
uh Gandalf, kod tebe teška rabota, dobro si to improviziro i nadaj se da nema uskoro jačeg ljetnog pljuska da ne razbuca te kutije, kasnije kad to stvrdne ne bi trebao imati problema, sretno
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
90
Rio de Janeiro
Kad kreneš nema povratka,mjesto je dobro skriveno a ima sunca.Kutije su od četveroslojnog kartona s ubačenim najlonom da bi se zemlja što manje isušivala,tako je i preko karton..zemlja pa kamenje.Okolo ću ja još nabacati zemlje i kamenja da bude čvršće, namjera mi je da što manje moram zalivati.