Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Kad si vec kupio zemlju mozda je bolje da si pokusao naci composanu ili ti teramagmu..:) ili da si uzeo neko manje pakovanje jedno od tih dve pa pomesao sa tom sto si kupio..nekako se uvek drzim za kupit pogotovo zemlju koja je proverenog kvaliteta..:)
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
1e7xav.jpg


Ipak nije Durban nego auto Wappica & Blue Dream salatica :)
30jpbav.jpg


2aagfpt.jpg


ej8ms6.jpg


259zedf.jpg


ko se ne razume ne bi ni provalio da je ganjica :D
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
36
prika pa kad će to biti gotovo, koliko su stare ?
moje early skunkić i blue mamout su isto taki bili, nisu rasli, odustao brzo od njih.. nema sreće ove godine od outa.
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Sto si odustao, svasta, pa 1,5-2gr otrova sa ulice kosta 10 evra, a ti si mogo izvuci i vise od stantovane, a jos kazes imao si dve, pogledaj Jackov i jesamov post pa to su bombonice :)

A sve osim te tri levo su stare tacno mesec dana, te tri male su nove stare 10 dana i ako vreme ne bude oket ondak cu da sklepam orman pa u sobu :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Joj Power...pa ja vise nemrem pratit te tvoje biljke i ukrizene sorte :D
...pa neki dan si metnul neke biljke pa nist nije cvijetalo ili neke druge sa 2 pistile na vrhu......a gle sad ovo....odjednom 3 kile hedovine na svakoj grani :D
ili ja ne pratim dobro ili se to kod tebe sve vrti na 45 ili 78 dok kod mene na 33.....:D :D :D :respect:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ma kaj bi muljao :D Nego se ne sjecam da sam vidio po danu fotku sa tolkim cvijetom. Ko bi pohvatao vise te power strainove :p Al da...krenulo je lijepo. Moje ww se tek spremaju, pocelo se debljat...sad samo cekam calvixe i pistile. Grm je vec jedno vrijeme u cvijetanju al nesto sporo ide. Evo grm i lijevo se vidi ww. I blic ne pomaze :D

grm x tegla/aHa o da :D
ivSSWVF.jpg
 

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Pozdrav, obecao sam slike pa evo da se i ja malo pohvalim sa mojim prvim growom :) Bilo ih je 7 ali su na zalost 3 bile mudonje i njih sam uklonio na vrijeme. Pocele su cvijetati 14/15. 08., a 21.08 sam im dao dozu plantele cvet ( 30ml / 4L vode) svakoj po litar...Nisam bas iskusan sa ovim pa ne bih da pretjeram, svi savjeti su dobro dosli. Teren je jako strm i kamenit tako da mislim da je mozda prakticno i nemoguce pregnojiti, morao sam vecinu zemlje kupovne ubaciti u rupe jer ova na sajtu i (od oka) nije neki kvalitet.

Dva dana prskam folijarno sa kupkom od koprive jer se pojavilo nekih bubica i kukaca, iz predostroznosti da se ne bi poslije prosirilo da ne budem imao veci problem. Veceras sam primjetio samo obicne muhe koje lete po listovima (nema ih puno) i ne znam da li je to neka opasnost i smeta li to uopste u buducnosti nesto za cvjetove, zato sto ima neugodan miris??

U Vege fazi sam koristio neko solfert gnojivo 20 20 20 gnojivo sa jos nekih puno mikroelemenata i to sam dozirao prema uputstvu 30ml-50ml na 10 litara vode i zalio mozda 3-4 puta...Otprilike svakih 10-15 dana.

v5cmya.jpg

15clj0h.jpg

wckeax.jpg

21on76f.jpg

14b3wpe.jpg

2s805rl.jpg

2z8utcm.jpg

2141n2h.jpg

30hvwqa.jpg

35n0uud.jpg

2eeio3o.jpg

syuk90.jpg



Zanima me sljedece: Tri biljke vec uveliko cvjetaju, ali ova jedna nesto kasni? Postavio sam slike (ove ispod) pa bih molio za pomoc? Zbog nje cesto moram ici na sajt jer sve mislim da ce pokazati sta je ali ne desava se jos nista? Mislim da je u preflower fazi ali mozda ce oko iskusnijih growera zapaziti nesto vise..:)


33xg4jk.jpg

2zqbvdc.jpg

28lywwk.jpg

egeg40.jpg

3483qlz.jpg


Takodjer na ovoj sto nije procvjetala na donjim listovima se pojavile neke tackice, i par zutih listova mada ovi gornji listovi djeluju potpuno zdravo. Postavio sam slike pa eto pomozite dobri ljudi da ovo dovedem do kraja kako treba... Ova nije bas u najboljem polozaju i mislim je da je nedostatak sunca za donje listove mozda problem?

Donji listovi:
1pyq8j.jpg

34dmujb.jpg

2urv05l.jpg

kramo.jpg


Gornji listovi su prikazani i na slikama iznad (biljka koja nije procvjetala) ali evo jos par slika:
2iizg61.jpg

ej69tf.jpg

ogigjr.jpg



Bio sam totalni duduk sto se tice ovih stvari dok slucajno nisam nabasao na ovaj forum i poceo citati, a onda i odlucio da se i sam okusam u uzgoju pa sta bude da bude! Ubuduce cu postavljati slike malo cesce a dnevnik nisam otvarao jer je bilo kasno da pocnem od cvjetanja...Mada od iduce godine pocinjem ako Bog da na vrijeme, pa ce biti i dnevnik i ostalo! Izvinjavam se na opsirnijem postu ali novi sam pa mi nemojte dijeliti kartone..:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
dok sam stigao do kraja posta zaboravio sam sta si pitao... jbg. naduvan. al evo, bar karton necu deliti. "Ubuduce cu postavljati slike malo cesce" moze fotke cesce, al bez pitanja, ovo je foto album galerija ;) za pitanja postoje posebne teme