Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Pola WW(jedne) je skinuto i stavljeno na vjetar :)

JIt2vJv.jpg
 

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Stipe, kažeš da ventilator puše oko hedova dok se suše.. planiram i ja tako sušiti u sobi na sušilici za veš i zanima me koliko vremenski držiš upaljen vent u toj prostoriji, da li stalno ili samo par sati ili kako :)
 
15.06.2012
42
15
8
33
losa ,kamerica ali velika zelja da podelim sa vama :)
star rider skinut u 75 danu od kada je posadjen zbog loseg vremena i pocetka truljenja cvetova po nekoj mojoj proceni jos nekih 30-tak dana trebalo da izgura do kraja ...
u prvoj slici vidimo da je zapravo tacno ono sto se prica da automatici razvijaju koreni sistem najvise u prvih petnaest dana ,jer oblik glavnog korenog sistema je ostao u obliku case od 2 dcl i pored toga sto je bio presadjen posle 15. dana u zemlju .
07092014_002.jpg

07092014.jpg

07092014_001.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Imbra, ja znam da bi im ti dao i jesti i piti, ali u pravilu zadnja dva tjedna cvata za bolji okus i tvrđe cvijetove bi trebale biti na suhom, znači ni vode ni hrane. Ja svoje biljke faktički deidriram i izgladnjujem zadnjih 2 do 3 tjedna, bez obzira koliko one žedne i gladne bile.
E sad vidim opet da neki vole zaliti bilje dan dva prije berbe, razumjem to u indoru ionak će sve proći kroz korijen kad je u posudi, ali u outu kad je biljka drito u zemlji pa je zaliješ ona će dobar dio vode povući, i samim time si otežavaš sušenje i trimanje.
Možda griješim, neznam al eto za moj pojam ja nevidim svrhu zalivanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy
16.09.2013
31
233
33
No Joke je napisao(la):
Imbra, ja znam da bi im ti dao i jesti i piti, ali u pravilu zadnja dva tjedna cvata za bolji okus i tvrđe cvijetove bi trebale biti na suhom, znači ni vode ni hrane. Ja svoje biljke faktički deidriram i izgladnjujem zadnjih 2 do 3 tjedna, bez obzira koliko one žedne i gladne bile.
E sad vidim opet da neki vole zaliti bilje dan dva prije berbe, razumjem to u indoru ionak će sve proći kroz korijen kad je u posudi, ali u outu kad je biljka drito u zemlji pa je zaliješ ona će dobar dio vode povući, i samim time si otežavaš sušenje i trimanje.
Možda griješim, neznam al eto za moj pojam ja nevidim svrhu zalivanja.

potpisujem
razmišljam i postupam upravo tako.
sad sanjarim o 7 dana bure .bez kiše i da noćne temperature padnu ispod 10.