Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
cek kad je biljka u stanju cvjetanja i listovi ovi veci iz stabljike se suse tojest vrhovi listova dalibi bilo dobro otikad sve te vedce listove da ostanu samo grane s cvitovima

Nista nemoj trgat,listovi ti sluze za fotosintezu i u cvijetanju biljka iz njih crpi energiju kad joj je potrebna..
Mozes skinut listove ako su skroz pozutili i lako se otkidaju..
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
@PowerSeed
Tačno sam znao da ćeš me posjeći kano Marko Musu Kesadziju :( Oštro od tebe,vraćaš me u prve dane mojega boravka na forumu. Svjestan sam svih tvojih obaveza,i cijenim i tvoj trud,i tvoje znanje ....kao i požrtvovanje. Neću da mijenjam nikoga,nemam takve aspiracije. Tebe sam spomenuo onako usput,čisto da ne zaobidjem najveći autoritet na forumu ;) Više sam ciljao na druge koje sam spomenuo. Izvinjenje i tebi, i ostatku spomenute ekipe. I moze,neću više spamati,nikad
 
Poslednja izmena od urednika:

Hasler

Cipiripi
09.07.2013
215
809
93
Srecan outdoor svima na forumu! :vutra::wave:. 4-ti dan :)
20150424105120.jpg
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Sajt ima dovoljno sunca, skoro čitav dan.:sun2: Samo jedna je presađena, više eksperimentalno. Neka se proba izboriti. Ako preživi narednih desetak dana biće nešto od nje. Ostale se presađuju za baš toliko dana koliko treba ova da preživi. Zemlja na sajtu je poprilično dobra i rastresita, jedino što ima malih žilica od niskih stabala. Što se tiče gamadi našao sam takvo mjesto gdje nema baš omiljene hrane za puževe i skakavce i gdje su isti prava rijetkost. Više ih privlači livada udaljena stotinjak metara. Zapravo na sajtu i okolo nema tragova njihovog djelovanja. Idem na vjerovatnost da se neće naći ni jedan zalutali ovisni harambaša koji će se zasladiti mojim trudom.:gled: