Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Joxim_HR

Aktivan Član
22.02.2009
63
568
83
Ide ova zadnja isto u zemlju za koji dan, vidim da je tegla premala pa ide i ona u mješavinu stajskog gnoja i tera magme, rupa je vec spremna ;)
Mislio sam je ostavit u tegli ali žao mi biljke neću je filat preparatima samo zemlja i stajsko gnoj i voda i sunce
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
20.05.2016
12
37
13
28
Posto sam po svemu sudeći završio sezonu (neko me je sjebo) whole family, ako neko moze pomoći postoji li koja vrsta da moze ići out u julu?
 
20.05.2016
12
37
13
28
Imam dvije proklijale već, ali 45 dana mi otišlo neću se izraziti gdje, od toliko njege i truda, sve otišlo uzalud zbog nekog seljaka, u svakom slučaju tebi hvala nadam se da ću uspjeti nesto u ovoj sezoni kad nisam u mogućnosti za indoor
 
Poslednja izmena od urednika:
20.05.2016
12
37
13
28
Ostao sam srećom na najvećoj, sad je pitanje može li se ovo sačuvati da ju presadim, imali šanse da nastavi živjeti (ne zahvalni konj je pocupao ostale dvije) sad se molim da ima jos šanse za ovu malu, ako ima ekspert da mi kaze ima li nade još _20160622_224711.JPG
 

Joxim_HR

Aktivan Član
22.02.2009
63
568
83
Mislim da je dovoljna samo tera magma.

Možda, ali stajski gnoj daje hranu i boost da biljoza hoće explodirat, lani i predlani su rezultati bili neusporedivo bolji, nema potrebe za bilo kakvim plantelama i slicnim preparatima biljka ima dovoljno hrane za cijeli ciklus samo ju šibam vodom i suncem. Urod je neusporedivo veči kad ju nafilam stajskim gnojem u odnosu na samu zemlju. :thumb:
 

Joxim_HR

Aktivan Član
22.02.2009
63
568
83
Samo pregorelo (bar godinu dana staro) stajsko đubrivo dolazi u obzir,kravlje na primer.
Mi imamo farmu krava i od tud mi i stajski gnoj, uzmem lopatu dvije, odstajalog sa hrpe i bog te veseli, princip sadnje isti kao i kod trsa u vinogradu, na dno rupe dobra lopata gnoja onda zemlja na to stavim flancu, i fino zatrpam ostatk rupe zemljom
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Ako je fotoperiodna onda početkom Avgusta.
Nije ti to mjesto baš sjajno što se tiče osunčanosti. Vidim na slici visoke krošnje, a pošto je sunce dostiglo svoj maksimum i lagano pada svakim danom prema jugu, biljka bi ti mogla imati sve manje sunca. Taj bagrem koji se nadvijo nad biljkom (sa desne strane na slici) bi trebao malo skresati jer raste kao lud.