Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

crnorizac

Aktivan Član
15.03.2015
55
437
53
Katsu kush x Sannies Jack

Razlika između fotografija je 14 dana, vidi se koliko znači zalijevanje otopinom Plantele, 14 dana nakon zalijevanja biljka je puno zdravija i pola metra viša.

260srpl.jpg
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Pranativa svaka cast topovi su ko plinske boce za auto ovo je vrh , cuvaj biljanu do kraja I nadji neke sjemenke za indoor bas me zanima kako bi prosao indoor
Brutalno jaka :eek::spliff::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pranativa
01.09.2014
8
60
13
I ja sam se bas iznenadio:)Dve semenke sam piknuo i obe su zenke.Druga biljoza je posejana nekih mesec dana kasnije,nije topirana i ima blizu 3m..Nazalost na takvoj je lokaciji da mislim da nece docekati svoj kraj...Imam sacuvane jos dve menke pa cu dogodine probati da nekako produzim genetiku:)

Kad god je vidim kroz glavu mi prolazi stari breeder Stitch,sada poznat kao Flash seeds.Poznat je po svojim auto sativama,takozvani super autosi koji idu i do 4m:)Super stinky i super cali haze iz short stuff seeds-a su takodje njegovo remek delo..

Sta god da je,meni je extra.Urod odlican a zavrsava dosta ranije od fotoperiodnih pa su samim tim manje sanse da ce imati problema sa budji..

:spliff: