Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Purepleasure4life

Aktivan Član
11.09.2016
58
283
53
46
Purepleasure4life-biljke su čudo ali ih ponekad treba pošteno nahraniti jer ipak velike su to cure.Plantela je najekonomičnija i dostupna je gotovo svuda.
Baš sam zalijo sa plantelom cvet prije slikanja, gnojim svaki vikend.....u naputama piše 15ml na 2l vode....ja u kanister od 10l dam 250 ml plantelle cvet,to je 2.5 puta više kao što piše u naputama i zalijem sa tim 10l gnojiva 2 biljke koje su u zemlji....a ostale koje su u kantama dobiju po 3-4 l gnojiva. Možda su te jake kiše ova zadnja 2 tedna isprale hranjive tvari u zemlji, a činjenica je i da je biljka stavljena tj. posađena u kompost(pepel od loženja,trava od košnje itd.) pa je sve to jako propustno i na zadrži hranila.
Morat ču se ohrabrit i postepeno povečat,pažljivo, hranjenje.
 
17.04.2017
27
180
33
E a evo i jedne (meni bar) zanimljive stvari,elem dok sam pre oko mesec i jace dana seckao grancice za koje sam mislio da su nepotrebne jednu sam,ne znam ni ja zasto,eksperimetisao sam kao i uvek,ubacio u casu vode posle par dana istu tu grancicu zabodem pored nekog cveca i gle cuda IMG_20170910_103831.jpg primila se nije se pocela ni susiti ni nista,jednostavno odsecena i zabodena i vidte ovo!!interesantno ili?i jos ce da bude da se zasoli eee cc..
(Izvinte ako sam pogresio temu)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jbte, kad vidim neke ribe ovde, nekako me sramota da i ja stavim slike, a kao iskusan grover :D

libery haze, mislim da joj treba pojacati ishranu, a dobila duplu dozu u zadnje tri nedelje pet puta

h.JPG h1.JPG

h2.JPG

mastre (indika) kush, onaj bolji

k01.JPG k1.JPG

i ovaj drugi sto je bio krzljav, oba su sad oko 1,6m

k2.JPG

sve cveta dve nedelje.
 
Poslednja izmena: