Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
72 dana stare sve cure.Fotosice na malo jačoj dozi zelene plantele a autosi na vodi.Poprskane buhačom tj prskam ih preventivno cijelo vrijeme,skoro svaki put kad sam na sajtu i pokazalo mi se odličnim.:djede:
Lijevi niz odozdo........Critical Kush.......Jack Herer.........Blueberry........Libery Haze
Desni niz.....mali Six shooter auto........Diesel auto.......i iza gornji dio Amnesia auto,donji su pojele živine :(
IMG_20180717_064621.jpg
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Nerp-kako je imati biljke kraj sebe cijelo vrijeme?To ne možeš kupiti novcem :wave:
:respect: :vutra:

Tnx drug, jeste lepse imati biljke na dohvat ruke, ali i rizik je mnogo veci.
Kod mene je situacija od 2015. ista, biljke se nalaze na dnu placa, gledaju ka jugu, na 2m su od ograde od komsije koji u najgore vreme dolazi da trese orah koji je buvalno 5m od mojih biljki.
Ali penziner ~70god pa nije upoznat sa mirisom na srecu, a i da bi zavirio morao bi da se popne na taj orah hehe
Biljke su inace sakrivene sa svih strana od pogleda raznim bastenskim kulturama :)
Vise me brinu helikopteri raznih boja koji jednom nedeljno bukvalno nadlecu iznad placa, ali tesim se da su to samo 2 biljke u moru drugog povrca, i paranoje sto se uzgoja tice iskreno nema evo unazad 2 godine. :)

Radim iskljucivo za sebe i najuzu porodicu, hebe mi se vise za sistem odavno.. i da dodju
 
Poslednja izmena:
01.06.2018
3
3
3
32
Tnx drug, jeste lepse imati biljke na dohvat ruke, ali i rizik je mnogo veci.
Kod mene je situacija od 2015. ista, biljke se nalaze na dnu placa, gledaju ka jugu, na 2m su od ograde od komsije koji u najgore vreme dolazi da trese orah koji je buvalno 5m od mojih biljki.
Ali penziner ~70god pa nije upoznat sa mirisom na srecu, a i da bi zavirio morao bi da se popne na taj orah hehe
Biljke su inace sakrivene sa svih strana od pogleda raznim bastenskim kulturama :)
Vise me brinu helikopteri raznih boja koji jednom nedeljno bukvalno nadlecu iznad placa, ali tesim se da su to samo 2 biljke u moru drugog povrca, i paranoje sto se uzgoja tice iskreno nema evo unazad 2 godine. :)

Radim iskljucivo za sebe i najuzu porodicu, hebe mi se vise za sistem odavno.. i da dodju
A sta sto se tice racuna za struju ksko to cuo sam da ljudi pali zbig tog ti neas tih problema ,ali kako neki 2-10 biljki i izmedji .
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Svakako Nerp moram da se divim jer vidim da ljubav je to.
Respekt još jednom i samo naprijed,slažem se u potpunosti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and RAOZA.

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Evo jedne brzinske nočne tj. ponočne.:rofl:
Bez brige,sigurnost mi je na 1 mjestu.
Nisam uspio okinut drugog Stinkya,onog koji se do prije 2 tjedna slabo granao,a počeo da cvijeta.Od kako je ušao u cvijet preobrazio se doslovno.Raširio sam ga tada do maksimuma,učvrstio grane,povezao između i moram priznati da sam genijalac.Njega ću uploadat za vikend
Do sada još nisam gnojio,jedino sam dva puta folijarno koristio Sensation od Plagrona.Rupe sam pripremio na moj klasičan način-kupovna zemlja sa kokosovim vlaknima,perlit,hidrogel,konjsko u peletima te nakon što sam obavio sadnju još jednom posipao konjskog po cijelom sajtu.
Jedino što sam napravio drugačije je to što sam kroz vrijeme zime i na početku prolječa posipao svježih pilečih govana po sajtu,2 x po nekih 10 kg razmučenih u vodi.
Napominjem,još sada nema potrebe za gnojivom.
 

Prilozi

  • 20180718_210555.jpg
    20180718_210555.jpg
    286,4 KB · Pregleda: 72
  • 20180718_210613.jpg
    20180718_210613.jpg
    252,2 KB · Pregleda: 72