Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hermic

DODOH - VIDJEH - ODOH
30.07.2017
275
3.044
143
Dok zubi ne popucaju... hehe... nadam se da si i kupio jedno 200-300 teglica... hehe... slatke muke...

Edit: svaka ti cast covjek... zasluzeno do posljednjeg grama... rijetkost... kad znas koliko muke, volje, posvecenosti, straha, grbavih leda i provedenih sati ima u tom growu , onda ti ovakva slika govori vise od milijun rijeci na svim jezicima svijeta... jos jednom veliko BRAVO i :respect: do neba... Dao Bog da nemos popusiti... hahahah
 
Poslednja izmena:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
S korijenom i granama i listovima i cvjetovima,oko 200g. A cvjeta 40-50g suhog ..moja grupa procjena:zvizd:
Ma frend neces imati puno ali bit će ti zato slatko,koliko god bude..jesi gnojio ti ovu biljku ikako?
Edit: evo Weed ti je odgovorio u isto vrijeme, on ima vise iskustva ipak ,a procjene su tu negdi..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pig

Pig

26.04.2018
32
88
18
27
S korijenom i granama i listovima i cvjetovima,oko 200g. A cvjeta 40-50g suhog ..moja grupa procjena:zvizd:
Ma frend neces imati puno ali bit će ti zato slatko,koliko god bude..jesi gnojio ti ovu biljku ikako?
Edit: evo Weed ti je odgovorio u isto vrijeme, on ima vise iskustva ipak ,a procjene su tu negdi..
Nisan zadnji 2 tjedna bio kod nje...
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pa ako je ovo slika od prije 2 tjedna onda je to druga priča,taj period,moze se udebljati duplo a moze i umrjet..nadam se da ces nac tornjeve kad je budes brao:thumb:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Pig