Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
hm, interesantno... slicne gradje kao master kush od sensija, jednom topiran :D osim sto je kod tebe sativasto lisce, masteru su siroki.
preskocio si jednu prihranu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djonideep

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
@PowerSeed Autoflower skunk nezz breedera oprašen nekom "thai" sativom(navodno landrance, sve što sam uspio pronaći je thai landrance sativa, cvjeta do 15 tjedana) .. Uglavnom u zemlji je već 3mj, a jos se ne nadzire kraj
Edit:kraj se nadzire i te kako, testiran cvjet jučer Brzinski osušen, rad iznenađenje fin, ugodan, malo sam zbunjen jer iako je dosta star autoflower, izgleda kao da je u pola cvjetanja, a po radu.. Da ga sad skinem meni paše.. Za 10dana max ide pod nož
 
Poslednja izmena od urednika:

Duh1978

Aktivan Član
22.05.2011
104
342
63
@grouchy
Pa zapravo i nema kukaca puno. Imao sam crvenih pauka i riješio. I to je to. Ali preventivno prskao koprivom nekoliko puta i imam par posađenih kadifica da tjeraju uši.
Sad, što se tiče buđe... kontam da mi je vlaga unutra pod većom kontrolom nego vani a mogu i pomalo otvoriti vrata plastenika da ventilira. Vidjet ćemo.

Prođe kiša, odem do vanjskog sajta i zateknem lijep prizor. Nema novih žutih listova, vrhovi lijepo rastu. Prelijepo osunčano zelene nijanse....
Uh! Uhvatilo me pjesničko raspoloženje....
Uglavnom, prva sadnja i ponosan sam zasad na ove ljepotice pa imam potrebu da objavim. Bilo je tu natezanja špagom pa malo topiranja pa 20190731_153331.jpg 20190731_153335.jpg 20190731_153326.jpg malo supercropanja i baš mi se sviđa kako to sad izgleda.
 
Poslednja izmena:

djonideep

Aktivan Član
24.10.2016
119
861
93
hm, interesantno... slicne gradje kao master kush od sensija, jednom topiran :D osim sto je kod tebe sativasto lisce, masteru su siroki.
preskocio si jednu prihranu?
Bas interesantno , pogodio se sativasti fenotip , a bas sam hteo da imam tipicna indica . Vec imam 2 sative za degustacije Orange bud i Gorilla Gleu.Na seedfinder video sam da ima 3 fenotipa ( 2 indica i jedan sativasti ), al flower time im je isto , kao i rad .
Prihrana je dobila full doza 9-4-5 NPK sa Slavol i bio-stimulator. Stalno pokazuje N deficit i voli popiti vodu , svako drugo zalevanje pomalo dizem dozu , ne volim da je pecnem .