Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Ja joj se divim kako je izdrzala protiv juga i bure jer je bas bas jako puhalo dok sam bio dolje.. Temperatura je bila super, bas sam si razmisljo kako je 12-i mjesec a vani 15+, nema mraza nikakvog ko kod nas u kontinentalnoj klimi i mislim si kako cu se preseliti na mediteran da nemam brige oko toga dal cu uspjet zavrsit grow prije nego dođu niske temperature.. Mediteran je cudo !
 

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Iako je sezona davno zavrsila, hteo sam podeliti sa vama fotku mog scroga od prosle jeseni. Ovo je jedina slika koju imam, bile su dve identicne biljke ispod dve mreze 1x1m, visina je bila oko 40cm. To mi je bio prvi scrog pokusaj i taman se radovao bogatoj zetvi kao mali majmun, bilo je ostalo jos 15ak dana do kraja..kad ne lezi vraze, nacujem da su krenule neke akcije u okolini, par njih naje.alo. Scepala me neka paranoja i sa suzama u ocima sam pocupao ova dva gusta, zelena cilima i ratosiljao se svega sem nekih 50ak gr koje sam ostavio na susenju u celom tom ludilu. Sva sreca licno nisam imao nekih problema, ali bilje ne mogu da prezalim. Ne mos biti pametan u takvim situacijama. Ovo malo sto sam osusio je prilicno ok, sta bi tek bilo da su izgurale do kraja u pitanju je big bang od ghs.
 

Prilozi

  • Photo0386.jpg
    Photo0386.jpg
    436,1 KB · Pregleda: 181